Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szétestem, mi a francot...

Szétestem, mi a francot csináljak törött lábbal?

Figyelt kérdés

2-3 éve visszaeséstől alkoholista vagyok, de Dec 30-án letettem a piát. Már szilveszterkor sem ittam, problémamentes szociális ivásra gyúrok, de most ez lényegtelen. Nehéz év van mögöttem, a napokban nem hiányzott a pia, bár első nap izzadtam mint a ló, és kissé zavart voltam. A fő ok, amiért nem hiányzott, hogy sportoltam, konkrétan síeltem. Viszont tegnap úgy elestem, hogy kifordult a térdem, ezután még síeltem enyhe fájdalommal két órán át. Éjjel indultam volna külföldre dolgozni, de elfogyott a vonatjegy, így kitalaltam, hogy nem megyek, maradok belföldnel, úgyis nyugira vagyok. Ekkor még nem fajt a lábam, csak minimalisan, vendéglátós munkáról lenne szó egyébként, sok talpalassal. Szóval kitaláltam, hogy akkor rafekszek a sportra, csakhogy bas***zottul nem tudom mit csináljak, mivel ahogy felébredtem, körülbelül mozdulni nem bírok, a térdem külső felére nem tudok terhelni. Kocsim nincs, de el kéne intézmény rengeteg anyagi dolgot.. azt sem tudom mit csináljak,idoszakos munkákból élek, így nincs is jelenleg munkaviszonyom.

És kb a buszmegálló így nem tudok elmenni. Arról nem is beszélve, hogy karácsony idejére beköltöztek szüleikhez, mivel lejárt az albérletek, most keresnek újat, de nem tudom hol kezdjem, teljesen kétségbe vagyok esve. Nyelvtanulas, tanfolyamok, befektetes, bankba kéne mennem, vasarolni, stb, mellé kissé feszült vagyok pia nélkül, és sportolnom kéne már csak ezért is, de amiket szoktam űzni, láb nélkül nem jöhetnek szóba. Segítség, ötleteket várok!!!



2018. jan. 2. 08:44
 1/4 A kérdező kommentje:

Fontos, hogy orvosnál még nem voltam, mivel friss a probléma, őszintén a kórházigazgató sem tudom hogy jutnak el, főleg, hogy életemben nem segített meg allami orvos semmiben korrektul.

Autokorrektorert bocsánat, a tagok nem mindenhol stimmelnek.

2018. jan. 2. 08:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt nagy ötlet a térdedet terhelni több óráig, lehet megnyúlt a térdszalagod, azt meg erősen pihentetni kell mert aztán örökre megakad, becsípődik majd.


Nincs egy film amit megnéznél, egy könyv amit elolvasnál, vagy egy kis online nyelv gyakorlás?


nyújtott lábbal pihentesd a térded.

2018. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fáslizd be, amíg nem jutsz orvoshoz, és csak óvatosan terheld, majd mutatja (kezdő fájdalommal) meddig mehetsz el.

Sokat segít.

2018. jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a tespedés, a pihenés nem a legjobb ómen a piáról való leszokás idején. Bírod még?
2018. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!