Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyám és a bátyám miért...

Anyám és a bátyám miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Az tisztán látszik hogy anyám jobban szereti a bátyámat . Ha ő csinál valami rosszat akkor neki nem szól érte, de ha én ugyan ezt megcsinálom ordít és leeget a családom előtt. A bátyám már nem lakik itthon de mégis amikor itthon van egyfolytaba belém köt mindennel amin röhög ő és anyám. És ha visszaszolok akkor megint én vagyok a szar. Amikor pedig elmegy akkor anyám teljesen normális lesz velem , ra sem lehet ismerni. De amikor tudja hogy jön haza tesom egy pár napra, teljesen megváltozik és engem le se szar, az én véleményem semmibe nem számít, undok lesz velem, stb... annyira mutatna tesomnak meg a barátnőjének ( a barátnője nem egy kedvelt figura) hogy milyen jó anya ... közbe meg nem.. Próbáltam már neki elmagyarázni a dolgokat de abból is csak rossz sült ki .. egyszerűen már rosszul vagyok amikor megtudom hogy jön haza, a beképzelt , pökhendi viselkedésétől meg pláne... mit tehetnek!? 16L
2018. jan. 2. 15:57
 1/2 A kérdező kommentje:
16L 24F
2018. jan. 2. 15:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Ez a családod. Ha mindig kedves vagy velük, és nem mutatod magad sértődöttnek, azzal mellé nem lőhetsz. Vonulj el, amikor így cikiznek. Hátha észre veszik magukat...(?)
2018. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!