Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek jogos? Jogos hogy...

Szerintetek jogos? Jogos hogy még anyám illetve apám bátyám van fellázadva?

Figyelt kérdés

Arrol van szó, hogy volt 1pici luk ahol a bojler volt, és alatta pedig az az íróasztal amely bátyám "nekem adott"

TELE VOLT az Én dolgaimmal!(ez a hely pont szobámba volt azon belül egy gardroba berendezve)

volt benne egy kis napló...volt benne pénzem

Lényeg apám bátyám gondolt egyet egy 2ik asztali számitó gépet össze raknak anyámnak!

Hát arra az asztalra gondoltak.. az Én cucaimat bezsákoltál

Igen.. van 1 kis bibi a napló a fiókban volt! Seholse találom, a zsákokat szét szedték .

És nem elég megkérdezés nélkül berakták a számitógéphez azt amit szobámba terveztem

Hanem nem is szóltak hogy a fontosabb cucokat vegyem ki!

Szerintetek?

Megver az ideg...És még SZERINTÜK én vagyok a hibás mert oda raktam el dugiba a kis dolgaim...


2014. jan. 18. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Hibáztak és egyszerűbb mást okolni, mint elismerni. Rossz emberi tulajdonság. Nyilván szarul esik az ártatlan félnek, de ez van.
2014. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs igazuk,mert egyáltalán nem kérdeztek meg erről.

Én amúgy se értem,hogy hogy a fenébe nyúlnak hozzá egyesek a másik cuccához kérdezés nélkül.Ha csak arrébb teszi kicsit,az más.De,hogy bezsákolja,meg elpakolja,esetleg turkáljon,ez nekem sok.

2014. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És a legrosszabb az mondom van dugi pénzem ezaz valahogy ki szoritom ezt a hónapot vagy valami

Másik az a napló dalszöveges naplóm volt...És lett volna rá vevőm is

még 1 indokom lett volna megkeresni.

De mikor látom mivan és nincs meg... Hát idegbaj 1000rel

2014. jan. 18. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Eléggé zavaros az előadásod. Megtisztelhetnéd az olvasókat, válaszolókat, hogy értelmesen, összefüggően fogalmazod meg a kérdésedet.
2014. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!