Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok is engednek néha...

Lányok is engednek néha nyerni a hozzájuk hasonló korú fiúknak (társas, internetes) játékokban, ha azt látják, hogy túl ügyetlen a srác?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor inkább ismerősnek, barátnak vagy ismeretlennek?

#társasjáték #elengedés #lányok engednek #enged nyerni #ügyetlen fiú
2014. márc. 23. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Én eddig soha senkit nem engedtem nyerni. És végülis, mégis mi értelme van úgy a játéknak, ha ki sem hozhatom magamból a maximumot? Szóval erősen kétlem, hogy bármilyen fiút és hagynék nyerni. :) Inkább érdemelje ki ő nyereséget.

Egyébként fordított esetben nálam elég rosszul esne, ha valaki hagyna nyerni, mert akkor az azt jelenti, hogy az egyedüli aki tényleg játszott, az én voltam... Szóval valószínűleg ezért sem hagynám nyerni, bármilyen ügyetlen is legyen. Ráadásul az ügyetleneknek is lehet szerencséjük. :)

2014. márc. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő, nem pedig nemfüggő!
2015. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!