Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti vásároltatok már sulira?

Ti vásároltatok már sulira?

Figyelt kérdés

Ki hanyadikos lesz?

Ja és egy másik kérdés mennyiből jött ki a sulikezdés?



2017. aug. 17. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Még nem de a jövő héten fogunk a szüleimmel. 6.-ba és általában 20E de ez csak a füzet,ceruza,toll stb. és még a suli táska nincs benne meg a torna cipő,póló. Bár most nem kell venni mert a tavalyit fogom használni de tavaly elég sok volt: / 12/L
2017. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Felsöben is kell olyanokat venni, hogy tempera és hasonloi? Én nem emlékszem, hogy olyan sokat költöttünk volna sulikezdésre. 2 iskolatáskám volt a 8 év alatt + 1 a gimiben. A baj inkább a tankönyvekkel volt, az került általában 20 ezerbe minden évben.
2017. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyetem 1 db fuzet , 100Ft
2017. aug. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 nemsokára én is ott fogok tartani :D
2017. aug. 18. 06:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Végzős leszek idén, vettünk néhány füzetet meg tollat, eddig olyan 10 ezer körül költöttünk.
2017. aug. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló vagyok. #2 válaszoló igen bár nem használjuk csak 1-szer 1 évben, de akkor is kérik a tanárok. : /
2017. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én most leszek végzős és kb 1000-2000 forintból kijött. :D Nem is veszek mondjuk túl drága füzetet,mert érettségi után meg megy a kazánba a legtöbb.Meg a tavalyi füzeteket folytatom,szóval nem fogok feleslegesen többet venni.
2017. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elsö: Gratulálok a tanárok hozzáállásához.:D Nálam az huzta ki a gyufát mikor megvettük a drága tankönyveket, és kb elsö két orán néztünk bele. Miért nem tudta ezt elözö évek tapasztalatábol, és akkor inkább meg se rendeltük volna 2500 forintért..


Egyébként én is egy füzetet veszek az egyetemi félévre, nyilt orákon kapok ingyen tollakat, könyvtárbol kölcsönzöm azt a 2-3 könyvet, ugyhogy nem nehéz 170 forintbol kijönni egy félév alatt :D

2017. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló vagyok. Utolsó: Igen, sajnos sokat szívattak már meg és a szüleim nem győzték a sok adósságot amit ki kellett adni sok ostobaságért, de a tanárok észre sem veszik, no meg volt olyan, hogy az egyik alsós tanár az osztálypénzből rendezte a saját esküvőjét aztán kiderült és eltanácsolták(tisztelet a kivétel tanároknak).: D
2017. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
uramisten, ezt hogy gondolta? :D ez nagyon durva :D
2017. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!