Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy történt egy trauma és mintha megállt volna az idő évekre?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 09:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Évekre nem is, de hetekre-hónapokra igen.

- Haláleset a családban, amit eltitkoltak a testvérektől: 3 hétig teljesen meg voltam zavarodva és nem tudtam magamról éppen hol vagyok - egyik pillanatban még bőgtem a párnámba éjjel, másik pillanatban a munkatársaimmal ebédeltem a munkahelyen (a közte lévő idő teljesen kiesett).

- midlife crisis: 30 éves vagyok és még nem értem el semmit, amit el akartam érni és nem leszek képes megvalósítani önmagam ebben a tempóban, pedig rengeteg energiát a fejlődésbe fektetek és nem élvezem közben az életet. (2 hónapos mély depresszió tört rám ebben az időszakban)

2018. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!