Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az probléma ha a dohányzással...

Az probléma ha a dohányzással és az alkohollal vezetem le a feszültséget?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én egy eléggé frusztrált ember vagyok és szinte nem telik el úgy nap, hogy valami idióta ne idegesítene fel.

Rosszul vagyok az emberek többségétől meg ettől az egész mai világtól.


Rendszeresen dohányzom, alkoholista nem vagyok, de azért gyakran szoktam inni és berúgni is.

Én úgy érzem megnyugszom tőle pl meghallok egy hírt a TV-ben valami korrupciós ügyről, ideges leszek, rágyújtok, elszívok pár szál cigit és nyugodtabb vagyok. Most ez csak egy példa volt.


Egyszerűen rosszul vagyok ettől a világtól minden tekintetben, szerintem értitek a problémát.


Sok traumám volt életem során, bántottak gyerekkoromban és most sem vagyok egy boldog ember.

Persze dolgozom tisztességesen.


Valahogyan le kell vezetni a feszültséget, szerintem jó erre a dohányzás és az alkohol.

Nem fogok meditálni meg egyebeket csinálni, mert azzal csak megbarátkoznék a világgal vagy hogy mondjam..


Ti mit gondoltok erről? Szerintetek megvetendő, hogy ezt csinálom?



2016. okt. 31. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj.. Ha te ezzel együtt tudsz élni, meg ha rendben levőnek találod, hogy minden apróságon felb@@szod magad.. Én biztos másképp csinálnám, de ha neked ez jól esik, akkor csináld így.
2016. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Egészségedre!

Nem tudok jobbat írni!

2016. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem probléma. Ha van rá pénz akkor oké. A te életed.

Csak gondolj arra, hogy megdöglesz ezektől s még fizetsz is értük.

Mindig van megoldàs.

2016. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira nagyon erőlködöm, de még mindig nem látom a halálfejt a cigarettásdobozokon... Épp úgy, ahogy pl az atomerőműveken se. Vagy a radioaktivitás se halálos? Biztosan az sem...


Nos, az erjesztett szőlő azonban határeset, ha néha megkívánja valaki... bár én nem sokat éltem avval életemben, annak is már vagy húsz éve... Azt kipróbálja az ember, aztán rájön, hogy az se egészséges. Jó esetben rájön és jó esetben még idejében rájön...


A cigi meg hab a tortán - némi képzavarral élve...

2016. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, valamennyire hasonlóan vagyok én is. A probléma a következő: cigi + ideges, szorongó alkat, gyengülni fog az immun rendszer stb. = tüdőrák. Alkohol + ugyanezek = máj rák, vagyis cirozis. Azt ajánlom ha másképp nem megy akkor semmiképp se cigizz és igyál mindennap hanem tarts szünetet, hagyj ki pár napot. A köztes időben pedig sportolj, ha tudsz menj wellnessre, nagyon ellazít, nem fogsz utána görcsbe rándulni apróságok miatt. A legtöbb hozzád hasonló ember értékes, 1, azaz egy életed van, ne cseszd el... néha én is megőrülök egy sörért, rövid italért de visszafogom magam. És ez nagyon jó győzelem érzés! Gondold át, kitartást!!!
2016. nov. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!