Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire lényeges, hogy a...

Mennyire lényeges, hogy a barátodnak/barátnődnek legyen autója? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nekem van,viszont volt már olyan barátom nem is egy, akinek nem volt.

Sok furcsa szituációt okozott már.Például nagyon furcsa volt,hogy nekem kellett értük menne, meg hasonlók, meg vinni őket ide-oda.

Nem azt mondom,hogy ez a pasi dolga, de szerintem ez úgy normális,hogy felváltva.



A másik, amitől a pasik rosszul vannak, az a nő nagy autóval.

A sztereotípikus női autók a Corsa,Clio,Twingo és a hasonlók.

Én viszont a nagyobb méretű és csinos autókat szeretem, egy Peugeot 607 büszke tulajdonosa vagyok.A pasik gyakran nem hiszik el,hogy az enyém , "bátyádé?, apádé?".


2018. jan. 3. 12:54
 1/7 Unikornispata ***** válasza:
Nekem az a fontos,hogy normális legyen,mert ha boldog vagyok vele,vidáman buszozunk együtt :)
2018. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1#


Én a rugalmasságot,szabadságot szeretem emiatt nálam a tömegközlekedés csak bizonyos esetekben jöhet szóba.Ha van rá lehetőség, elkerülöm.

2018. jan. 3. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ėrdekel, hogy van e kocsija, vagy nincs. Teljesen lėnyegtelen szempont!
2018. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
Egyikünknek sincs. Szükségtelen. Városon belül gyorsabb a bicikli + tömegközlekedés. Városon kívül meg keveset utazunk annyit, hogy megérje azért egy autót fenn tartani.
2018. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt olyan párom, akinek lett volna autója, nekem sincs, ennyire lényegtelen. Jogsim van, de főváros belvárosában lakom (külföld, de korábban Budapest belvárosban laktam, ott se kellett) így az adókkal és a parkolási díjakkal (ahol élünk, nincs a közelben ingyenes) többe kerülne, mint amennyi haszna van. Belföldi kirándulásokra pedig bérelni szoktunk.
2018. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanyán lakunk, az első buszmegálló 3.2km-re van, és ennek csak a fele műút...

Volt olyan barátnőm, aki itt os lakott nálam, de nem volt jogsija... szakításunk után az új párkeresésnél már feltétel volt, hogy legyen jogsi... kocsit azt tettem alá... de így sokkal kényelmesebb, ha valamit akar beül és elintézi magának...

2018. jan. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Engem nem érdekel, nem szempont. Nekünk sosem volt autónk, jogsim sincs, ehhez vagyok szokva, nem kell hogy vigyenek ide-oda.
2018. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!