Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vettél a barátodnak/barátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vettél a barátodnak/barátnődnek a 6. hónapfordulótok alkalmából?

Figyelt kérdés

Évfordulóra tuti vennék ajándékot, de nem tudom hogy szokás-e valamit venni ha már fél éve együtt vagyunk.

Ő az első barátom akivel megéljük ezt a számot, és nem szeretnék égni ha esetleg ő vesz valamit és én nem.

Ti szoktátok ünnepelni?


2016. jan. 24. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
mi sosem ünnepeltük ezeket. talán egy rózsát kaptam félévkor, és boldog fél évet kívántunk egymásnak. de ezt meg kéne beszélnetek, hogy ő tervez-e valamit vagy ilyesmi.
2016. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én egy órát vettem neki, amit az általam készített dobozban adtam át. Tőle egy plüssfigurát kaptam.

Utólag azt mondom, hogy felesleges volt, lassan 1,5 éve vagyunk együtt, szerintem azt már nem ünnepeljük meg.

2016. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit, csak az évfordulókat ünnepeljük valami közös programmal.

Egyszerűen kérdez rá, én is azt tettem :) Visszakérdezett, hogy szeretném-e tartani és ennyi volt.

2016. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem szoktam hónapfordulót ünnepelni.
2016. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak évfordulóra veszünk ajándékot, nálunk nincs félévezés, vagy hónapfordulózás. Egyébként azt mondom, beszélgessetek róla.
2016. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk éppen most lesz a napokban és én is gondolkodtam rajta, hogy "szokás-e", aztán megelözött, mert kaptam töle egy könyvet. Én egy pár kesztyüt vettem neki, mert rossz nézni, ahogy fagy a keze :D meg csokit :)
2016. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!