Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet bemutatni a barátnődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet bemutatni a barátnődnek/barátodnak valakit?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal jobb a személyes garancia miatt, mint egy társkeresős dolog, ahol inkább szoknyapecérekkel akadunk össze.

2016. jún. 16. 10:07
 1/2 Noren1989 ***** válasza:

ööö, nem.


A helyzet az, hogy még ismerős esetében is előfordulhat az, hogy te pl a párkapcsolati oldalát nem ismered.


26/F

2016. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már ilyen helyzetben, nagyon kínos volt. Egy nőismerősöm bemutatta nekem az egyik barátnőjét. Nyilván "azzal" a szándékkal, hogy "hátha" összejövünk, mert mindketten egyedülállóak voltunk. Rengeteget mesélt a nőismerősöm a barátnőjének rólam, ő pedig visszaüzente egyszer nekem így közvetetten, hogy "szeretne megismerni engem". Okkké.... :P


Na, eljött a nagy nap és... tudom, most a nők lefognak pontozni, de külsőre abszolút nem jött be nekem. Mozdonyszőke (erősen szolis, festett szőke haj) vastag sötét festett szemöldök (komolyan az ilyet miért kell?), nagyon erős smink... nem értek a dologhoz, de kb. olyan volt, mintha belefejelt volna a sminktáskába, abszolút nincs gond azzal, ha egy nő sminkeli magát és JÓL sminkeli magát, de nála valahogy nem volt meg a harmónia.


Ültünk egymással szemben, két idegen... A közös ismerősünk pedig vigyorogva "úúúúúúúgy örülök, hogy végre találkoztok egymással!" csatakiáltással otthagyott minket egymásnak. Nő első reakciója: "nem ilyennek képzeltelek". (facebook, iwiw előtti idő). Mikor visszakérdeztem, hogy milyennek képzelt, hát, rájöttem, hogy még a mesékben is hisz: én voltam a szőke herceg, fehér lóval a seg.gem alatt.


Egyébként értelmes nő volt, csak a csomagolása volt számomra taszító. Ő sem olyannak képzelt el, mint amilyen vagyok, mindketten csalódtunk. Nem találkoztunk többet.

2016. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!