Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a gyermekosz...

Miért van az hogy a gyermekosztályon kedvesebbek lelkiismeretesebbek általában az ápolók mint a felnőtt osztályokon?

Figyelt kérdés
2018. jan. 3. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a gyerekekkel normálisnak kell lenni. Legtöbb kisgyerek így is annyira fél, még az kéne hogy egy kiégett nagydarab bunkó ápoló rángassa őket meg csúnyán beszéljen velük.

A másik dolog meg a gyerekekkel alapból mindenki lellkiismeretesebb.

Pl. A patológusok. Nem egy férfi patológust láttam akik a kisgyerekek, kisbabák felett könnybelábadt szemmel álltak. Egy felnőtt ember meg sem kottyan nekik, de a kisgyerek más.

2018. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mikor gyerek osztályon feküdtem 16 évesen elképesztően rossz volt amikor egy undok nővér rántotta ki a kezemből a branült. Sajnos kórháza válogatja. Ahol én voltam voltak bunkó nővérek
2018. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 éves voltam, amikor kórházba kerültem. Velem konkrétan elkezdett ordibálni az orvosom, mert este berakták a kezembe a branült és reggelre kijött, gondolom mert véletlenül álmomban ráfeküdhettem vagy valami..

Egyik reggel jöttek ébresztgetni minket és még magamhoz se tudtam térni, amikor egy ápoló rám förmedt, hogy mit fekszek még ott, ébresztő van.. Egy másik ápoló szólt neki, hogy azért várja már meg, hogy legalább a szememet kinyissam..

De a legviccesebb az volt, hogy azért kerültem be, mert nagyon sokat ittam és arra gyanakodtak, valamilyen hormonproblémám lehet, ezért egy teljes napig nem ihattam semmilyen folyadékot meg nem is ehettem pl. gyümölcsöket, zöldségeket, meg semmi ilyen nagyobb folyadéktartalmú ételt és úgy kellett volna lemérniük a vizeletemet. Mert ugye ha ugyanannyi víz távozna belőlem, mint akkor, amikor normálisan viszek be folyadékot a szervezetembe, akkor az nem lenne túl normális. Szóval mondták, hogy mindig, mikor mosdóba megyek, egy ágytálba végezzem el a dolgom és szóljak valamelyik ápolónak, hogy kész vagyok és lemérik meg ilyesmi. Szóval elmentem pisilni, utána rögtön szóltam is, hogy most voltam a mosdóban és mondták, hogy jó, mindjárt mennek. Eltelt legalább egy óra, de lehet, több is és megint éreztem, hogy pisilnem kell, erre mikor bementem a wc-re, még mindig ugyanúgy volt az ágytál, az előző "adaggal" :D Szóltam az ápolóknak, hogy megint wc-re kell mennem, szóval nem kéne lemérni az előzőt? Erre megint megkaptam, hogy mindjárt mennek és intézik. Már több, mint egy órája tartogattam, szóval megint odamentem a nővérekhez, akik csak ott kávézgattak meg trécseltek kb egész idő alatt és mondtam, hogy most már tényleg nagyon ki kellene mennem, erre az egyikük felugrott és ilyen tök flegmán mondta, hogy "Jól van akkor megyek, istenem!-.-"

Szóval én nem azt tapasztaltam, hogy olyan fú de kedvesek lennének a gyermekosztályon. Vagy ha ezek számítanak kedvesnek, el se tudom képzelni, mit csinálhatnak a felnőttosztályon a betegekkel :/

2018. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3: Hát, igen, talán csak a szülők jelenlétében kedvesek.
2018. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg, szerintem, ezt nővére válogatja, nem annyira azon múlik, hogy milyen osztályról van szó. "Felnőtt osztályokon" is van nővér, aki kedves és emberi hangon beszél a betegekkel, de olyan is, akinek nem ott lenne a helye...
2018. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

miért? egy ok


Mert róluk mondta Jézus:


"ezeknek őrző angyalaik mennyekben mindenkor látják az én mennyei Atyámnak orcáját"


jaa? ja ja

2018. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Apolokent mindig kedves mosolygos voltam. Azt mondta a fonover, hogy maradjak mindig ilyen. Ez jol is esett. Ebere valogatja h ki milyen, nem attol lesz valaki bunko, mert apolo.
2018. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy a kisgyerekekkel és az öregekkel kedvesebbek. Nekem amikor huszonévesen bajom volt, mindegyik csak bunkózott, hogy biztos hisztizek, enynire nem lehetek szarul. Anyámmal 40 évesen ugyanezt.
2018. jan. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

9 voltam, mikor bent kellett maradnom pár napot és az alatt sokszor vették vért. Mondtam, hogy fáj a branül, azt mondták, hogy ne hisztizzek, az nem fájhat. Annyira fájt, hogy aludni sem tudtam. A következő vérvételnél egy csepp vér sem jött ki, összevissza nyomogatta a nő, aztán rájött, hogy rosszul van berakva és tényleg fájhatott. Az egész kézfejem bedagadt és lila lett.


Viszont mikor anyukám haldokolt, az onkológián minden nővér és ápoló nagyon emberséges, rendes volt. Karácsonykor összevonták az osztályokat és egy másik osztályon dolgozó nővér úgy beszólt anyukámnak, hogy teljesen depressziós lett és nem sokkal utána meghalt. Enélkül is megtörtént volna valószínűleg, de örökre emlékezni fogok az ostoba pofájára meg a bunkózására. Remélem visszakapja az élettől.

2018. jan. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#7 vagyok.

Jezus maria ennyi barmot egy helyet, lepontoznak mert odairtam h apolo voltam. Te atya vilag. Mint ha en lennek hirtelen a Halal angyala, ugy lepontoztatok. Pedig csak beszelgettem a betegekkel, gyogyszert adtam, allapotot ellenoriztem, etelt adtam.. Undoritoak vagytok :) pedog imadtam ezt csinalni

2018. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!