Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság a fiatalok körében...

Manapság a fiatalok körében (max 30 éves korig) mennyire divat rádiót hallgatni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 17:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy mennyire szokás, vagy hogy fogalmazzak...


Amúgy én 26 vagyok, de szeretek rádiót hallgatni, de csak a rádió88 és a class fm szokott menni, mindig zavarban vagyok zeneválasztáskor, nem tudom hogy éppen mihez lenne kedvem, és a zeneszámok címeit és előadóit sem nagyon tudom megjegyezni, így rádiót szoktam hallgatni, ott vegyesen jönnek a jó zenék. Rákötöm a nagy hangfalamra és azon hallgatom.

2018. jan. 6. 18:32
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

Amíg volt Bumeráng az egykori Sláger Rádión, hallgattam, amennyiszer csak tudtam. 2008-2009 táján szűnt meg, ha jól emlékszem, ekkor voltam 13-14 éves.


22/F

2018. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ez csak 45 felett szokás igazán. Mondjuk én 46 vagyok, és világéletemben rühelltem a rádióhallgatást, munka közben lehetetlen koncentrálni, főleg ha pofáznak,szóval talán én vagyok a korosztályomban a kivétel, aki nem bírja a rádiózást. De az a tapasztalatom, hogy többnyire a 45 felett nők szokása ez.
2018. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem különösen divat, de nem is mondanám cikinek.

Én személy szerint csak vezetés közben hallgatok rádiót, általában a Class FM-et. :D

26/F

2018. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem kötném korhoz-divathoz, inkább igénytelenséghez..., mert ott nem a zeneileg értékeset sugározzák, hanem amiből profitot próbálnak csinálni, tehát szemetet...a hasonlóan értéktelen műsorvezetőkkel...
2018. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Abban a korban mikor egy pendrive rá lehet tenni évekig elegendő zenét, szerintem még kocsiban sem fanyalodnak rá.
2018. jan. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%

addig hallgattam, amíg Hadházi volt a reggeli műsorban a Juventuson (vagy Danubiuson, nem emlékszem már). mikor leváltották, abbahagytuk a rádióhallgatást családostul (kb mikor elkezdtem a gimnáziumot 2008 környékén).

azóta néha, Balatonról hazafelé a dugóban kapcsoljuk be hogy ne haljunk bele az unalomba


25L

2018. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%

A 30 alattiaknál már nem igazán divat. Ennek több oka is van, egyrészt az internet térnyerése (mobil eszközökön is megjelentek a korlátlan díjcsomagok kedvező áron), másrészt a mai digitális világban egy apró kis mp3 lejátszó vagy maga a telefon is több órányi zenét tud tárolni, ami több, mint elég. Ráadásul mindenki a saját ízlése alapján válogathatja össze a saját listáját. A másik dolog pedig a siralmas felhozatal, mármint ami a rádiókat illeti (minőségben és mennyiségben egyaránt). Nagyon kevés a jó szakember és sajnos még ők sem igazán találják a módját a fiatalok megszólításának.


Fura módon többen is írtátok a Class FM-et, ami szerintem egy érdekes kísérlet, hiszen ilyen eddig ebben az országban nem volt. Bár már elmúltam 30, tehát a kérdés szempontjából már nem számítok, de én is a Class FM mellett teszem le a voksom, munka mellett, autóban mindig ez szól.

2018. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igaz nem írtam de nem csak konkrétan a rádiókészülékre gondoltam, hanem neten keresztül is, telefonról vagy pc/notebookról.
2018. jan. 9. 12:47
 20/21 anonim ***** válasza:
Semennyire nem divat, sőt, a magyar rádiócsatornák az igénytelenség netovábbjai. Kifejezetten ciki, 20 éve is az volt.
2018. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!