Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamaszkori szemétkedéseknek...

Kamaszkori szemétkedéseknek van bármi jelentősege szerintetek?

Figyelt kérdés

Vissza gondolok, hogy középiskolás koromban milyen idiótán viselkedtem néha. Szemétkedtem, kötekedtem másokkal. Néhány komolyabb balhéban is benne voltam. Most ha visszagondolok sokszor ég a pofám és bánt a lelkiismeret. Mind azon gondolkozok, hogy ha tudnám, akkor vissza csinálnám.

Nektek mi a véleményetek erről? Esetleg mások is vannak így? Vagy lazán elfelejti mindenki és senkit se érdekel?



2018. jan. 8. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hogy sunyít a kérdező :D

#9 és a többiek. Ti se fogadnátok el a bocsánatkérést?

2018. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem, de talán elégtétel lenne, hogy még midnig gondol rá. A legtöbben érettségi után, kilépve a suli kapuján el is felejtik...
2018. jan. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#9 vagyok. Nem várnék bocsánatkérést, mert nem oldana már meg semmit. Amik megmaradtak az emberben, azt nem lehet helyrehozni egy bocsánattal. Kb 4-5éve volt egy általános iskolás osztálytalálkozó szervezne. A "jóindulaúak" szervezték természetesen. Kikötés volt hogy piàt kell vinni és egy erdőben lesz a találkozó. Oda sem mentem el. Nincs miről beszélgetnem velük.

Azóta szerencsére vannak normális barátaim a fősuliról, van egy szuper párom. Már csak az önbizalomhiányon kéne dolgoznom amit a sok rendes gyerek okozott ;)

2018. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
szóval akkor van jelentősége és nem is csekély. Hát ez elég szomorú, de mostmár nem nagyon van mit tenni :(
2018. jan. 10. 17:06
 15/17 A kérdező kommentje:

az van hogy már semmi pénzért nem csinálnék ilyesmit, de ez a "szemétvagyok" bélyeg akkor se száll le rólam(a válaszok alapján).

Hdogy ez ennyire igy van, nem gondoltam volna eddig....

2018. jan. 10. 17:14
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem gondoltad volna?Mert mit gondoltál? Akiket évekig csúfoltak vagy kiközösítettek olyan most már jelentéktelen dolgok miatt hogy béna cuccokban járt vagy nem voltak egyenesek a fogai, szerinted az nem marad meg az emberben? Nem okoz önbizalomhiányt,zárkózottságot?
2018. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért emészteni már ne emészd magad emiatt, régen volt, mindenki feldolgozta már. Azt rakd el tanulságként, hogy egyáltalán nem mindegy, hogyan bánsz másokkal, nem veheted semmibe mások lelkét, érzéseit. PLuusz, én hiszek abban, hogy amit beleraksz az életedbe, azt visszakapod. Így, vagy úgy.
2018. jan. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!