Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kézfogás? Kérdésed túl rövid,...

Kézfogás? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ma voltam tanúja egy dolognak,ami a barátom,és az ex barátom között történt...

összefutottunk buszmegállóban,és tekintve hogy nem ismerik egymást a jelenlegi barátom kezet nyújtott exemnek,mire ő lekezelően annyit mondott hogy "azt ki kell érdemelni"...köpni nyelni nem tudtam se én,se a barátom...vajon miért csinálta?velem soha nem volt bunkó,bár az alaptermészete az.(lenézi az embereket)



2014. febr. 27. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
LOl
2014. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Wow


irígykedikxdd

2014. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2# irigy... Bocs telorol vagyok es összevissza javitgat
2014. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem téged minősít, hogy egy ilyen bunkóval jártál... Velem sosem történt még ennyire megalázó dolog, pedig futottam már össze többször kínosan volt baráttal...
2014. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem tudom mire vélni ezt az egészet,nem volt ő ilyen,főleg nem elöttem :S nagyon meglepett ezzel a viselkedéssel
2014. febr. 27. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nagyon arrogáns, ennyi.
2014. febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én is ezt mondtam neki,amire azt a választ kaptam,hogy "nem vagyok arrogáns,egyszerüen jobb vagyok nála"
2014. febr. 27. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:

"nem vagyok arrogáns, egyszerűen jobb vagyok nála"

Úgy látom jól ért ahhoz, hogy egyetlen mondatban megcáfolja a saját magyarázatát.

2014. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az előző barátod viselkedése valóban részben téged is minősít. Ami pedig az exedet illeti gondolom gyárilag egy hatalmas bunkó, és most ráadásul irigy.
2014. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

exem inkább az a leszarom alkat,nem bunkó annyira nem veszi a fáradságot hogy bunkó legyen akárkivel is,egyszerűen szóba se áll az illetővel ha nem akar.

(ebből lett elegem)


jelenlegi barátom teljesen más <3,de legszivesebben exemet felpofoztam volna a mai viselkedése után

2014. febr. 27. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!