Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy lehetne lerázni szép...

Hogy lehetne lerázni szép szóval a bepróbálkozó ingatlanosokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 12:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
szep szoval sehogy.
2016. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Shai-Hulud ***** válasza:
77%

A "NEM" szócska csodákat tud művelni...

Egyszerűen közöld a próbálkozó ingatlanossal, hogy NEM ingatlanirodával akarsz üzletet kötni. Ha kellően határozottan (nem durván!) mondod, akkor kénytelen tudomásul venni.

De ha nem vagy határozott, hanem olyanokat mondasz, hogy "jaj nem is tudom, inkább nem szeretném", akkor fél óráig fog győzködni.


Egyszerűen mondj határozottan nemet.

2016. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
A nemre mondja hogy de miért nem ? Stb...
2016. jan. 29. 12:50
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
A miért nemre a válasz a viszonnt hallásra. És leteszed
2016. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen es visszahív vagy azzal hogy megszakadtunk vagy hogy miért tettem le ekkora bunkó vagyok. Ezek lerázhatatlanok.
2016. jan. 29. 13:11
 6/22 Shai-Hulud ***** válasza:
89%

"De miért nem?" - hát például:


Azért, mert én így döntöttem.

Döntésem ellen 8 napon belül fellebbezést nyújthat be nálam 10000 forint befizetése mellett, vagy fordulhat az esélyegyenlőségi kormánybiztoshoz beadvánnyal, esetleg a strasbourgi Nemzetközi Bírósághoz.


Úgy megnézném hogy milyen képet vágna erre? :-D

2016. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az vált be, hogy elmondom higgadtan, hogy biztos nagyon jó az ajánlata, de köszönöm szépen, ennek ellenére sem kívánok élni a lehetőséggel. És akármit mond arra azt mondod, hogy te mégsem kéred a szolgáltatását. Mint egy papagáj, mondogatni kell, hogy nem, aztán letiltani a számát a beszélgetés után.
2016. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

De miért nem?


Közöd? - Nem hiszem hogy Önnek ehhez bármi köze lenne?

2016. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

"Nem, és ha még egyszer felhívtok, az anyátok ravatalán foglak megb a szni titeket, a zokogó család szeme láttára"


Nálam bejött, utána egy se hívott.

2016. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

"Nem, és ha még egyszer felhívtok, az anyátok ravatalán foglak megb a szni titeket, a zokogó család szeme láttára"

Nekem még soha sem sikerült gyorsan/egyszerűen lerázni őket, pedig k.va határozottan mondtam, hogy nem és sokszor.

Kipróbálom a fenti mondatot. Ugye használhatom jogdíj nélkül ;)

2016. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!