Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lerázni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lerázni egy olyan pasit, aki nem ért a szép szóból?

Figyelt kérdés
Egyszer randiztunk és utána világosan megmondtam neki, hogy részemről barátságnál több nem fog kialakulni. Ezen kívül ritkán válaszolok neki, a randi meghívásait rendszerint figyelmen kívül hagyom, vagy nemet mondok. Nem tűnik fel neki egyáltalán... :/ Megbántani nem akarom, de hogy értessem meg vele, hogy nem akarok tőle semmit? :D Egész nap ír, azonnal válaszol ha írok, és ha sokáig nem jelentkezek még hívogat is.
2016. dec. 22. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
nőkböl is van ilyen
2016. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem ért a szép szóból, akkor muszáj leszel megbántani. Én egy lánnyal voltam ugyanígy, kicsit sajnáltam és néha válaszoltam neki.

Ott kattant be nálam valami, mikor számon kért, hogy egész nap elérhető voltam Messengeren, de neki nem vagyok képes válaszolni, milyen bunkó vagyok. Holott otthon se voltam, csak itthon maradt a telóm, aminek be volt nyomva a wifi-je... Na magyarázkodni nem kezdtem neki, hanem elküldtem melegebb éghajlatra és letiltottam.

22/F

2016. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
De sok ilyenbe belefutottam már. Szép szóból nem ért sokadjára sem, de amikor sajnos már kénytelen vagyok neki csúnyábban szólni akkor én vagyok a világ legbunkóbb embere és el vagyok hordva mindennek.. de mást nem nagyon tudsz tenni mint mégegyszer elmondanod neki szépen, aztán kicsit keményebben és határozottabban, vagy tiltsd le.
2016. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
csak a nők rinyálnak ezért,egy pasinak nem lehet
2016. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

Na oké, de ha randira egyszer elmentél vele, akkor te sem viselkedsz túl konzisztensen.


Minek randizol olyan emberrel, akit aztán szimplán maximum barátként tudsz kezelni?


Azért egy randihoz is kéne némi vonzalom, és ahol már vonzalom van, ott az ember nem pakolja olyan könnyen át egyik fiókból a másikba a másikat...

2016. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A minimális vonzalom megvolt. Randin viszont túlságosan nyomta magát, ami számomra inkább kiábrándító. Folyamatosan tapadt, akkor is amikor már haza szerettem volna menni.
2016. dec. 22. 21:38
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
te tipikus nő vagy akinek semmi sem jó,szánalmas vagy
2016. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Te meg egy tipikus nőgyűlölő idióta :D
2016. dec. 22. 21:49
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Minimális vonzalomra meg nem kell elmenni randizni.
2016. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
küld a kva anyjába.tudod jól te is,hogy ő már semmire sem kell neked.
2016. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!