Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg sokan azt hiszik,...

Tényleg sokan azt hiszik, hogyha facebookon kevés képem van, nem jelölöm meg hol vagyok, nem osztom meg az élményeimet, akkor szerintük nincs tartalmas életem és unalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szeretek selfiket csinálni, ha egy szép helyen vagyok akkor is csak azt fényképezem le, ami tetszik úgy, hogy nem vagyok benne és nem pakolom fel azonnal facebookra. Amikor barátaimmal vagyok nem szoktunk fényképezni, mert tök felesleges állandóan kirakni azt, hogy milyen jól szórakozunk. Azért is kérdezem, mert belekezdtem netes ismerkedésbe és reménykedem abba, hogy nem fogok olyan buta lányt kifogni, aki azt hiszi, hogy nincs életem, mert kb. 3-4 képem van fent facen.
2018. jan. 11. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de pont azoknak nincs élete akik ezt gondolják rólad, mert csak facebookon élnek. :)
2018. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Senki se gondolja így.
2018. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem netes ismerkedés terén ez kifejezetten előnyödre válhat, hiszen ezáltal már szinte az első percben ki tudod szűrni a felszínes / ostoba / sekélyes embereket az értékesebbek közül... Értelmes emberek ezen nem fognak fennakadni. Természetesen semmilyen összefüggés nincs a képek száma és aközött, hogy tartalmas életed van-e.
2018. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs értelme az ismerkedésnek. Járd csak a saját utad, a MGTOW legyen veled.
2018. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen azt hiszik
2018. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Nekem pl. Nincs képem nem osztok meg semmit és nincs is életem.
2018. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!