Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket zavar, ha egy...

Srácok! Titeket zavar, ha egy lány erős testalkat?

Figyelt kérdés

Soha nem volt egy vékony,törékeny csaj. Ráadásként van rajtam néhány plusz kg,ez reményeim le fog menni,pontosabban inkább formásodni,izmosodni szeretnék. Ha el is érem a célom, testalkatomból adódóan (sajnos) soha nem leszek igazán vékony,még csontsoványan is erősebbnek tűnnék a velem egykorú lányok felénél.

Tudom,hogy az alacsony,kisebb fiúk rosszul éreznék magukat mellettem,a kérdésem nem is hozzájuk szól elsősorban hanem a magasabb,erősebb csoporthoz.

Nagyon visszataszító,ha a lány erős testalkat és emellett nem is sovány?? Fogyni sem egyszerű,de az elszántság kérdése,viszont a csontjaimból ha szeretnék,akkor sem tudok lefaragni.

173 cm vagyok és 73 kg.


2018. jan. 12. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Akarod mondani dagadt? xD
2018. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

valóban.

én is azt érzem,hogy itt nem egy kisportolt formás csajról van szó,hiába is erre törekszik a kérdező,hanem egy sima dagiságról.

meg eleve egy kisportolt csaj pontosan tisztában van a táplálkozás sportban betöltött szerepével ezért nem írna ilyen butaságokat,hogy ilyen az alkatom,meg sose leszek vékony.

vagyis olyan lesz az alakja amilyen étrenden van éppen.

a külalak 20% adottság-genetika,20% edzés és 60% étrend.

2018. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1: Akarom mondani nem dagadt! ;) De igazából nevezhetünk dagadtnak is,lényegen nem változtat,és már megedződtem az évek alatt,nem tud depresszióba taszítani ha mások ilyen jelzőkkel illetnek.

Aki szeretne normálisan válaszolni a kérdésemre,az megérti szerintem.

De amúgy értsd: (neked valószínűleg mindig dagadt lennék,mert) ha sovány lennék sem tudnék XS-es ruhákat hordani,sőt még S-es méret sem lennék mert a dagadt testem erős,széles csontokra épül

2018. jan. 12. 21:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem zavar. Inkább csinos :)

Én is járok edzőterembe 190 cm vagyok és 80kg

2018. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy egy kisportolt csajról van szó,azt mondtam,hogy dolgozom rajta,és szeretnék formásodni,de a lényeg az,hogy formásan sem leszek vékony,mert öröklötten nagy vagyok. Ezt sajnos nem tudom máshogy magyarázni.
2018. jan. 12. 21:32
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

El vannak itt egyesek tévedve.

Igenis, van olyan, hogy csontozat, ami meghatározza az alkatot, meg olyan, hogy anyagcsere, hormonháztartás, ami meg a hízást, fogyást, Szóval testalkat 60% genetika, 40% munka.

Ugyanis ha valaki eleve széles vállú, széles hátú, fordított háromszög alkat, vagy mondjuk nagy mellű, széles csípőjű homokóra, az sohasem lesz filigrán modellalkat. Pont.

Milyenek az arányaid (mell-derék-csípő), kérdező?


Bocsi, hogy lányként írok

2018. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert valakinek alapból ilyen a testalkata, és ha illik is hozzá, akkor oké.
2018. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Roflkopter ***** válasza:
75%
Talán ha csatolnál egy képet tudnának az emberek véleményt mondani nem pedig találgatnanak hogy vajon mit értesz az erős alatt lol
2018. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem felejtsd el azt a hagyományt hogy egy nő csak legyen törékeny, alacsony a férfi meg a magasabb és idősebb, mer az olyan erősebb dolgot.


Volt egy barátnőm aki reptéri rendészként kezdte. Tőlem kb 10 centivel lehetett magasabb, nagyon jó sportos alkatú nő. Szép arca van, hosszú. göndőr szőkésbarna haja.

Csak úgy láttam hogy szép, egészséges, és nem egy lusta alkat. Szerettem benne hogy ha kitaláltunk valami kis kirándulást akkor lehetett vele menni, mert én sem vagyok egy TV-Chips-es alkat.

Jól éreztük magunkat, voltak autóból befüttyögős esetek, meg aki a lányának vélt engem, de ezek nem csorbítottak semmit. Eljártunk rendezvényekre is rendes emberek közé, és abszolút kellemesen fogadtak minket mégha meglepődtek is.


Őszintén szólva ha a másik végletet nézem, mondjuk egy alacsony, anorexiás, megfelelni kényszeres passzív élősködő, "aki nem csúszott még tyúxaron", persze elvárja hogy kezdeményezzek, meg érezzem magam értéktelennek mert nem tudok szűlni, és csak dolgozzak meg a figyelméért.

Gondolod, hogy az olyan jobban kéne? Hát tutira nem, mégha válogathatok is közöttük!

A vicc az hogy amikor a 165cm-es nek még a 173 is alacsony.

Az előbb barátnőm, meg egyszer el is pötyögte, hogy mi lenne ha egyidősek lennénk. És én egy lányos fiú vagyok.

Érted? Ha nem lett volna köztünk 14 év, lehet most gyerekünk lenne, és nekem mindennél fontosabb hogy a gyerekem egészséges legyen.


Hogy a kissebb fiúk rosszul éreznék magukat melletted? Azok fogják rosszúl érzni magukat, akik egy nagyragyúrt kisegyerekek és alárendelnének hogy vedd fel az asszonyszerepet, azt maradjál otthon, mert még a gatyáját se mosná ki magának.

2018. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De ez már túsúlyos, de hajrá, 65 kilósan már biztos jól nézel ki, és azalá ngyon nem kell menni :)


Sportolj, fuss és szuper leszel. Nem vagy alacsony, szóval nem vészes a 73, de nem is ideális, szerintem.

2018. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!