Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok! Titeket zavar, ha egy...

Srácok! Titeket zavar, ha egy lány erős testalkat?

Figyelt kérdés

Soha nem volt egy vékony,törékeny csaj. Ráadásként van rajtam néhány plusz kg,ez reményeim le fog menni,pontosabban inkább formásodni,izmosodni szeretnék. Ha el is érem a célom, testalkatomból adódóan (sajnos) soha nem leszek igazán vékony,még csontsoványan is erősebbnek tűnnék a velem egykorú lányok felénél.

Tudom,hogy az alacsony,kisebb fiúk rosszul éreznék magukat mellettem,a kérdésem nem is hozzájuk szól elsősorban hanem a magasabb,erősebb csoporthoz.

Nagyon visszataszító,ha a lány erős testalkat és emellett nem is sovány?? Fogyni sem egyszerű,de az elszántság kérdése,viszont a csontjaimból ha szeretnék,akkor sem tudok lefaragni.

173 cm vagyok és 73 kg.


2018. jan. 12. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
"erős testalkat" -->dagadt
2018. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2018. jan. 21. 21:02
 13/13 he84 ***** válasza:
100%
Hát a 73 kg az nem dagadt, legfeljebb kicsit duci, teltkarcsú. a Kövér és a dagadt inkább 78-80 kg-tól kezdődik felfelé. És a duci, kövér, vagy durvábban dagadt nem mindig hátrány, na meg részben genetikából is lehet. Én általában 65 és 72 kg között mozgok, mégse vagyok dagadt.
2018. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!