Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukám hogy...

Hogy vegyem rá anyukám hogy legyen macskánk? Többi lent

Figyelt kérdés
Én apukám es a tesómék is szeretnénk de ő azt mondja hogy büdös illetve hogy nem szereti de biztos vagyok benne hogy megszeretné.. Hogy vegyem rá? 14L

2018. jan. 13. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Majd mikor a körmét élezi a széken...meg oda kakil a szőnyegre. Az a baj hogy 14 évesen ezekbe bele sem gondolsz, csak cuki lenne, meg tennéd a képet róla fbre/instára...barátnőidnek küldenéd...igen ez lenne.
2018. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Panel vagy kertes a lakotok?

Milyen macsek?


Ha ez a hosszú szőrű féle, az elég vackolós, mikor kopaszodik.Száll mindenbe, ha összefossa magát, hordja magán a "darabokat"...

Aztán panelben neki is kell dolgára menni s nem fog a wc-re szokni, hanem mellé a "kertjébe", ami szaglik s ez van kit zavar, van kit nem...


Pár napra kérj kölcsön egy macskát valakitől-vigyázol rá, mert elutaznak s nem lehet egyedül, ha abba belemegy s nem hisztizik, akkor rábólint előbb utóbb, de ha kivágja egyből, majd a saját lakásodban tarthatsz.

2018. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy új állatot csak akkor viszünk haza, ha a család minden tagja szeretné. Ellenkező esetben kiváló feszültségforrás lesz, és általában az állatok húzzák a rövidebbet.


Meg amúgy is, egy macska 10-15 évig is él, ha majd mész továbbtanulni, koleszos leszel, aztán egyetem stb., akkor anyudnak kell majd gondoskodnia róla. Legyen akkor macskád, ha lesz rá időd, meg külön laksz.

2018. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Válasszatok rövid szőrűt( azt a hagyományos szőrhosszúságút, arra kevesebb eséllyel ragad rá a kaki)rengeteg házi cica van ingyen elvihető.

Szilikonos cica almot vegyetek, és ki kell kísérletezni, hogy melyik kajától kakil kevésbé büdöset.

Anyukád nagyon megfogja szeretni szerintem, ugyanis nagyon meglehet ám szeretni ezeket a kis piszkokat! 😊😄

2018. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Apukádat vedd rá, hogy Ő vegye rá anyukádat.
2018. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Hát engem senki se tudna rávenni. Voltam macskás lakásokban de undormány az összes. A kanapé végigsz@rva, a szőnyeg végighányva, aztán előttem tépett szét egy madarat és a beleit meg jól a falra kente. Köszönöm, de én kihagyom. Lehet nem minden macska ilyen, de hol a biztosíték, hogy a miénk nem lenne ilyen?
2018. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy macskával sok baj van, es szerintem anyukád tudja azt hogy ha odavisz egy macskát az a sok feladat mind ő rá fog hárulni. Gondolom te csak simizned de a szaros macskaalmot mar biztos nem takarítanád. Pedig azt mindennap kell. Es meg nagyon dolog van es sokat is kell rá költeni pl állatorvoshoz néha csak el kell vinni.
2018. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Engedj el a lakásban 5-6 egeret heti rendszerességgel. Anyukád könyörögni fog egy macskáért.
2018. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!