Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyukám hogy...

Miért nem engedi anyukám hogy orr piercingem legyen?

Figyelt kérdés

Ma elmondtam neki, hogy nagyon tetszenek az ilyen apró csillogó kövecske, vagy esetleg az orrban és én is szeretnék egyet. Erre ő teljesen kiborult,minden h*lyeséget a fejemhez vágot. Le p*csázott engem,és mondta hogy a karika vagy a kő az orrban k*rvás, és hogy biztos csak azért rakatnám be,hogy menő legyek a suliban.(nem azért szeretnék de mind1)

Hogy tudnám "megpuhítani", hogy talán engedje?

16L



2017. máj. 30. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Az eleje kissé értelmetlen volt: Nagyon tetszenek az apró kövecskék,és karikák az orrban,és én is szeretnék egyet.
2017. máj. 30. 21:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukádnak adok igazat. Bár szebben is fogalmazhatott volna :'D
2017. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert ezzel kapcsolatban valamiféle előítélet van a fejében, valamilyen személyes elképzelés vagy behatás miatt viszolyog a dologtól, esetleg a züllöttséggel kapcsolja össze, és fél hogy elromlanál. ilyesmi. Legrosszabb esetben vársz még két évet, amikor már nem lesz beleszólása
2017. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele,hogy ezt ki lehet venni,ha nem tetszik,vagy ha megunod.
2017. máj. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert ocsmány szerinte. Minden további csak üres érvelés...

Hozzáteszem, van benne valami, mert elég undi mikor gennyedzik, meg fennakad rajta a fika)


De kell 18-nak lenni egy orrlyukasztáshoz? Nem hiszem... Oldd meg magadnak, hajrá!

2017. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Amiért majd te sem fogod engedni 40 évesen a 16 éves kislányodnak.


Ma piercing, holnap már beállítasz terhesen. Valahol meg kell szabni a határokat, tartani kell a konszolidált körülményeket, a szülő így gondolkodik.

2017. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16 évesen csináltattam az első orr piercingemet,és nem állítottam haza terhesen! Ez a kettő nem függ össze.

És a fika sem akad fenn rajta,normális esetben meg nem gennyedzik.

2017. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!