Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a legbensőségesebb...

(:Puszedli :) kérdése:

Nektek mi a legbensőségesebb vágyaitok/célotok amit tűzön-vízen át véghez akartok vinni mielőtt meghaltok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 13. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Meséket írok, volt már több kiadásom is, szeretném ha én is alkotnék valamit ami olyan híres lesz, mint Anna peti gergő, vagy az én időmben süsü vagy gombóc artúr.
2018. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Újra egy Porsche sportautó tulajdonosának lenni.


Nem többtízmilliósban gondolkodom, hanem abban, hogy ahogy annak idején, amikor jól ment a szekér, használtan véve, de volt 4 is egymás után. Ezek általában egy egy közepes újautó árán elérhetőek voltak. Nagyon szerettem. 924, 944, 911, Boxster - ebben a sorrendben voltak, mondom, használtan véve. Aztán voltam olyan balfék, hogy kiengedtem a kezem közül.

És így, nélküle döbbentem rá, hogy mennyire sokat jelentett nekem. Azon vagyok, hogy legalább közepes szinten, használtan ismét hozzájussak egyhez.

2018. júl. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Híressé válni, valami maradandó nyomot hagyni a világban, hogy emlékezzenek rám. :)


Áhhh, ezek túl nagy célok...

2020. nov. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!