Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az életem nem...

Mit tegyek ha az életem nem az amit akartam?

Figyelt kérdés

Megol ez az elet, ugy erzem bezartak akaratom ellenere. Nem akarok itt es igy elni. Szabad akarok lenni ujra. Tul sok a kototseg, a felelosseg, a korlat.

Szabadulnek de nem lehet.

Hogyan oldjameg ezt?

Lassan mar megorulok itt magamban.

:-(


2018. jan. 13. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb ha változtatsz rajta bár nem tudom milyen jellegű kötöttség van az életedben ami nem enged és fogságban tart, de ha nem változik akkor marad minden ahogy most. Merni kell lépni ahhoz hogy teljesen boldog legyél
2018. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A gyerekek es az azzal jaro kototsegek.

Nem akartam de engedtem a nyomasnak.

Es most megorulok

Szeretem oket de nem ezt akartam magamnak

2018. jan. 13. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nőnek, egyre kevesebb lesz velük a gond, és kevésbé fogják igényelni a társaságodat is. Pl. ha tinik lesznek. Úgyhogy csak egy ideig kell kibírni. Egyébként meg lehet szervezni, hogy legyen szabadidőd.
2018. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Gyerekkel is lehet programokat csinálni, bringázni, kirándulni, görkorizni, vendégségbe, barátokhoz járni.
2018. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek? Hány gyerek van?
2018. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos akkor ez nem olyan jellegű amin csak úgy változtatni lehet. Késő már azon rágódni hogy miért így alakult az élet, sajnos ezzel már mit kezdeni nem lehet. Attól hogy gyerekeket szültél még nem kell önmagad feladni, persze nyilván nem lehet csak úgy lelépni sem. Nekik az édesanyjuk vagy. Nem tudom házasságotok mennyire lehet jó, de valószínűnek tartom nem működik különben nem ez lenne a helyzet. Ha a pároddal esetleg nem jöttök ki azt pedig meg lehet oldani máshogy is, az nem egy életre szóló kötöttség. A gyermekek pedig egy életre ott lesznek veled, melletted

Próbáld meg önmagad megtalálni ebben a helyzetben, mindennek ellenére is lehet teljes életet élni.

2018. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Wow, hány éves vagy, hogy más hatására vállaltál gyereket?
2018. jan. 15. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éld azt amid van és becsüld meg az egészséget és a gyermekeid szeretetét! Késő bánat ez már.... Kissé késő van az önmegvalósításhoz! Szimpla hiszti ez részedről, jó dolgodban nem tudod mit csinálj? ÉLJ!
2018. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!