Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért alakult úgy az életem,...

Miért alakult úgy az életem, hogy olyan lettem amilyen soha nem akartam lenni? Ez a normális, vagy kivételesen szerencsétlen lennék? 22L

Figyelt kérdés
Sanyarú gyerekkorom volt,de annak köszönhető,hogy nagyon hamar gondolkozni kezdtem,kérdéseket tettem fel,hogy miért történik ez velem,miért viselkednek így velem stb. és volt az ami arra ösztönzött,hogy soha ne legyek olyan ember mint ők.Lettek céljaim,tudtam mit akarok,de 15 évesen szerelmes lettem és észrevétlenül tett tönkre a párom,ugyanis nárcisztikus volt,én hozzászoktam az áldozat szerephez,így 20 éves koromig mintha börtönben töltöttem volna napjaimat,elvesztettem a céljaimat,a személyiségemet,mindent. Azt hittem,hogy az évek segítenek,de nem. a kapcsoalt után olyan mélyre süllyedtem,olyanná váltam mint amitől undorodtam. Próbálkozok,próbálkozok,de nem megy,mert nem látom a miérteket,már gondolkodni is nehezemre esik,csak létezem,de minek? Hová tűnt a lelkem? A személyiségem? A céljaim? Az aki voltam régen,meghalt?!
2015. nov. 19. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne akard felmenteni magad. Azért te is felelős vagy, hogy úgy alakult az életed, ahogyan. Nyilván nem tudtál és nem akartál ellenállni valamilyen csábításnak, kényelemből, lustaságból, bármilyen okból.
2015. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az én felelősségem is,de nem tudom ez min változtat? Vagy mit segít rajtam? mert eddig nem hozott semmilyen eredményt,sőt régen teljesen magamat hibáztattam,azóta azért rájöttem,hogy nem teljesen az én hibám minden.
2015. nov. 19. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak örülj, hogy megszabadultál tőle...És kezdj új életet olyan emberrel, aki szeret.
2015. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!