Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez igazából nem teljesen...

Ez igazából nem teljesen kérdés kérdés lesz. Vélemény?

Figyelt kérdés
Az összes olyan oldalon, ahol több ember megfordul naponta, én pedig kinírok valamit, ott jönnek a tipikus bunkók is. Szidják engem minden módon. De a szemembe egy se meri mondani. Múltkor felvetettem az egyik ilyen jó embernek, hogy találkozzunk egy semleges helyen, és ott mondja meg. Még csak annyit sem mondott az illető hogy NEM. A szemebe miért nem mondja senki hogy TE HÜLYE? Ezt befolyásolhatja amúgy ha valamilyen küzdősportok űzök?
2018. jan. 13. 23:25
 1/8 Zoli780806 ***** válasza:
Nem befolyásolja és ha sokat keresed egyszer lesz, aki majd a szemedbe mondja....és akkor majd jól megverheted, mert annál jobb érvelés nincs a világon.
2018. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát persze. Akármilyen kérdést teszel fel mindjárt tudja mindenki, hogy "valamilyen" küzdősportot kergetsz.
2018. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég hülye pö.csnek tűnsz, hogy ismeretlen emberekkel akarsz izmozni és az igazadat az esetleges testi fölényeddel bizonyítani.
2018. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ha elmentem volna megagyalni miden idiótát, akivel összerúgtam a port a neten. Kb. az a típus lehetsz ez alapján, mint aki odajön kötözködni a buszmegállóban, pedig az életben nem szóltam hozzá, de meg akarja mutatni a csajának, hogy meg tudna verni (nem tudott). De ha nem is, akkor se fogsz megérni annyit senkinek, hogy akár egy megállót buszozzon miattad, hát még aki az ország másik felében lakik. Ébredj fel, öcsipók.
2018. jan. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tudják, akkor egyértelműen befolyásolja őket.

Én találkoznék veled, mert mikor hasonló dolgokat mondok, akkor erős segíti szándék van bennem, amit élőben jobban ki tudok teljesíteni.

Nos hát a véleményem, ami egy tény.. Érdemes lenne megtanuld nem komolyan venni az ilyen embereket.

2018. jan. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És amit az előttem szólóak mondtak! :DD

Amúgy lehet hogy lesz olyan, aki bunkó, vagy csak annak látod, és élőben ha kommunikálni akar majd veled, te meg ráindulsz, csontod töri. És most pont nem csak kitaláltam valamit. Szóval vigyázz, vannak még akik küzdősportot gyakorolnak, de ami igazán veszélyes a küzdősportot gyakorló emberekre, hogy vannak, akik harcművészetet.., és jók.

Ne ellenségeskedj. Próbálj kommunikálni, ha nem lehet, ignoráld. És vigyázz magadra és másokra.

2018. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom te olyan ember vagy, akinek ha megírják, hogy a "Szidják engem minden módon" mondatod értelmetlen, akkor már írod is a privátot, hogy "Gyere gec, megtalállak, kiverem az összes fogad, te mocskos kutya. Aztán ha megöltelek, a farkamra húzom anyádat meg apádat is" persze ez még tele lenne tűzdelve dik-ekkel, meg olyan szavakkal amit itt nem enged át a trágárságszűrő. Én az ilyeneken röhögni szoktam. Esetleg megírom nekik, hogy csak a legprimitívebb emberek akarják az összes problémájukat erőszakkal megoldani.
2018. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A neten mindenkinek nagy az arca, így próbálják levezetni a frusztrációkat. Ezek az emberek élőben meg sem mernek szólalni, amikor betalálják őket. Ne foglalkozz velük.
2018. jan. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!