Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell mindent kiírni...

Miért kell mindent kiírni facebookra?

Figyelt kérdés
Sok embernél látom hogy pl elmennek moziba, kirándulni, enni,inni folyamatosan kirakják posztba hogy itt vannak ott vannak és milyen jól érzik magukat, csak én tartom ezt hülyeségnek? Meg a másik mikor instagramon valaki ki írja a párja monogramját és a dátumot, hogy mióta vannak együtt. Ez nem két emberre tartozik ? Vagy velem lenne a baj, hogy ezeket hülyeségnek tartom?:D 20/F

2018. jan. 14. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Miért kell regisztrálni a fakebukra? Mivel én nem vagyok fent, nem is kell mérgelődnöm ilyesmin, és tök jól elvagyok.
2018. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert sok fontos barátom/ismerősöm van aki ezeken kívül máshol nem elérhető, pl akik messzebb laknak, telefonon pedig nem fogom egész nap hívogatni..
2018. jan. 14. 16:13
 3/18 anonim válasza:
0%
Mi az a facebook?
2018. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
25%
És ezt mégis mi a phaszért nem tőlik kérdezed meg? Én sem facebookozok, szóval én is leszarom, meg a kínodat is. Szóval... átirányítás az illetékesekhez. :)
2018. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol másokkal? Te nem szereted kirakni nem rakod ki. Ő szereti kirakni kirakja. Minden OK. Itt nincs helye és helytelen.
2018. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Egyedi vagy. Ki is megyek, keresek egy hozzád hasonló hópihét, de nem fogok találni, érzem.
2018. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan hülyeség, mert a Facebook elég szépen összefűzi ezeket és naplózza.

Én nem szoktam, ismerőseim igen, aztán nem egyszer őt kellett kérdezni, hogy például Egerben mikor is voltunk 4 éve?Aztán tök jól vissza lehetett követni.

Ha idegesít, akkor le kell állítani a követést.

2018. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, ne kövesd. Mindneki úgy használja, ahogy akarja.
2018. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő szeretné megosztani mással is a boldogságát és tisztába van vele, hogy akit nem érdekel vagy zavar az be tudja állítani, hogy ne lássa és ennyi.
2018. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azért regisztrálsz facebookra, hogy a kapcsolatot tudd tartani az ismerőseiddel. Tehát a chat részét használod csak.


Zavarnak az üzenőfalon megjelenő dolgok? Használd a chatet teljes ablakos módban. Nem látsz 1 posztot sem.


Zavarnak az üzenőfalon megjelenő dolgok? Ne kövesd (unfollow) egyik ismerősödet sem. Ilyenkor ismerőseid maradnak, de egyik posztjukat se fogod látni a faladon (csak ha megnézed a profiljukat).


Amennyiben továbbra is zavar a dolog, akkor igen, veled van a baj, mert van megoldás, de te inkább sírsz.

2018. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!