Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell mindent kiírni...

Miért kell mindent kiírni facebookra?

Figyelt kérdés
Sok embernél látom hogy pl elmennek moziba, kirándulni, enni,inni folyamatosan kirakják posztba hogy itt vannak ott vannak és milyen jól érzik magukat, csak én tartom ezt hülyeségnek? Meg a másik mikor instagramon valaki ki írja a párja monogramját és a dátumot, hogy mióta vannak együtt. Ez nem két emberre tartozik ? Vagy velem lenne a baj, hogy ezeket hülyeségnek tartom?:D 20/F

2018. jan. 14. 16:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tudod, van az embereknek egy rétege, akik minden nyavalyás appot feltelepítenek a mobilra, ami aztán követi őket, hol vannak, mit csinálnak. Nekem egyetlen plusz kiegészítő van a mobilomon, egy hívásblokkoló, hogy a telemarketingeseket le tudjam tiltani.
2018. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Mert nagyon sokan a "megosztok, tehát vagyok" elv szerint él - van egy ilyen című könyv is amúgy -, mert remegve retteg attól, hogy esetleg a feledés homályába vész az ismerősei számára ha nem tudatja velük, mikor megy vécére, és hogy sikerült-e és mekkorát...
2018. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen "mindent megosztok" posztokkal az a probléma, hogy ha valaki nem figyel oda a beállításaira, és nyilvánosan osztogat meg dolgokat, az olyan, mint hogyha odaadná a lakáskulcsot a tolvajoknak. "Hahó, most nem vagyok otthon x óráig/napig/hétig, most mehettek nyugodtan kirabolni..."
2018. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az elején én se voltam elragadtatva ezektől, mert végül is, tényleg, hol érdekel. Ezt megértem. De én azoknál akik folyamatba nyomatják a babafotó,holnyaralok,cukiruha,coelhoidézet,boldogreggelt- na hát nem követem őket. Ennyi. Ismerőseim, ha akarnak elérnek, de nem kötelező ezeket nézegetnem. Javaslom tégy így.
2018. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Altalaban aki nagyon bizonygatja h mennyire jo neki, az visszajelzes/megerosites remenyeben teszi. Normal ember a masikkal vagy a programmal foglalkozik, nem azzal h masoknak megmutassa kozben.
2018. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
En is latom ismeroseim tenyleg csak azt teszik fel hogy hol vannak mit vacsiznak mi van a babajukksl hol nyaralnak na meg a lakasukrol a kep
2018. jan. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az az érzésem, ha valakitől rendszeresen ilyet látok, hogy valamit nagyon próbál kompenzálni. Mindenesetre az ő dolguk, engem nem zavar, az olyan ismerősök profiljai alól, akik állandóan telespammelik minden szirszarral az üzenőfalat, egyszerűen kivettem a követést és probléma megoldva.
2018. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akinek nincs facebookja az nem is létezik....
jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!