Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem osztozik senki sem...

Miért nem osztozik senki sem az örömömben, valamint miért nem érzik át a fájdalmamat?

Figyelt kérdés
Mindenkinek megvan a baráti társasága, szerető párkapcsolata, még azoknak is, akik ide feljárnak panaszkodni. Ellenben én tényleg nem számíthatok senkire, és ez rohadtul fáj. Én nyitok mindig, én vagyok az, aki keresi a másikat, de ez sosem kölcsönös. Mi a fene bajuk van velem az embereknek?
2018. jan. 15. 04:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadat persze hogy úgy látod hogy nyitsz mindenki felé, de mások lehet felfedeznek benned valamit ami nem szimpatikus nekik. Vagy már megvan a baráti társaságuk és te nem férsz bele
2018. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondatod van inkább a dologban.
2018. jan. 15. 07:40
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Az is lehet amit gyakran tapasztalok, de nem rád gondolok, nem te lehetsz ilyen: Hogy vannak olyan közösségek akikkel nem is lehet barátkozni. És egymással sem barátkoznak. Ha mégis van párjuk akkor az csak a társadalmi szokások miatt van, vagy azért amiért az állatvilágban is szokás. Boldogan elvannak a kutyájukkal. A társas kapcsolat abból áll nekik ha hajnali négykor ugattatja a kutyáját mások ablaka alatt és az emberek ráüvöltöznek a csendháborítás végett. Ha meg netán egy kísérletező kedvű valaki mégis megpróbál közelükbe és bizalmukba férkőzni, akkor ledöbbenve tapasztalja hogy mint ha nem is emberekkel próbálkozna. Mert már az első szavuk arról szól hogyan lehetne a másikból hasznot húzni persze a másik ember kárára. Hogy lehetne átverni, megkárosítani, becsapni. Így aztán a barátkozni próbálkozó természetesen lemond céljáról és más emberi kapcsolatokat keres.

Jól lehet barátkozni például Ausztriában. Esetleg idehaza ott ahol kicsi a népsűrűség. Kis népsűrűségű helyeken meglepően normálisak az emberek és barátkozóak is, nincs olyan hogy nem fogadnak be új barátot. Persze ez az egész világra érvényes hogy ahol nagy a népsűrűség, ott sok jóra nem lehet számítani, esetleg a tőkebefektetőknek mert sok olcsó munkaerőre akadnak, mint egy halász a hálójával.

Arra akartam kilyukadni hogy nem benned lehet a hiba. Ne elcselédesített biorobot társaságban próbálkozz hanem emberek közt. Például ha jársz Ausztriában vagy a skandináv országokban, meglepően tapasztalod hogy mindenki a barátod.

2018. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kel keresni jön az magátol én azért nem barátkozok mert jó életem van nincs szügségem senkire és szeretem magam intézni a dolgokat.És állandoan jönnek barátkozni hozzám de azzal hogy, probálkozol lehet negativan élik meg az emberek ezért nem is kelesz.
2018. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
22
2018. jan. 16. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátokat kellene találnod. Azok, akik nem a volt osztálytársaikkal barátkoznak, leginkább valamilyen klubban találnak barátokat. Ha sportolnál, vagy lenne valami hobbid, amihez kapcsolódik klub, vagy szakkör, vagy kisegyház, vagy valami, akkor ez alakulna. Én ezt tenném, keresnék valami klubot, vagy énekkart, vagy bármit, ahova csatlakozhatnék. Vagy el kezdenék nyelvet tanulni és a tanfolyamon megismernék pár embert..
2018. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia, biztos vagyok abban, hogy jó ember vagy, talán túl jó is :-).

Én inkább azzal értek egyet, hogy az emberek találnak Benned valamit, ami nem szimpatikus. Talán nem az látszik kívülről, mint ami benned van. Talán a kisugárzásod...

Sajnos én is sokszor járok így, többször is félreismernek, mert nem az látszik kívülről, mint ami belül van. Én úgy érzem, hogy semmi baj az önbizalmammal, mégis sokszor reagálnak rám úgy, mintha kevés lenne az önbizalmam.


Az is lehet szerintem, hogy az érdeklődési köröd nem passzol azon emberek érdeklődéséhez, akikhez közeledsz.

Egyik válaszoló írta, hogy ha van hobbid, vagy sportolsz, akkor olyan közösségekben hasonló embereket találsz, ott talán könnyebb lehet a barátkozás is.


Szeresd magad :-) - tudom, ezt könnyű mondani, nekem sem mindig sikerül :-)

2018. febr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!