Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek Leiner Laurát?...

Szeretitek Leiner Laurát? Mint embert . Mit a könyveit?

Figyelt kérdés

Ha igen miért ?

Ha nem miért?



2018. jan. 15. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Emberileg nem ismerem, a könyveiből pedig még csak a Szent Johanna Gimi sorozatot olvastam. Messze nem hibátlan, de bőven nyújt annyit, amennyit egy ifjúsági könyvsorozatnak kell. Amiket pedig hibákként tudok neki felróni, azok nekem is csak második olvasásra szúrtak igazán szemet, mert először tökre magával ragadott a sztori, a humor és a folyamatos pörgés. Ez pedig nekem már elég is ahhoz, hogy egy jó könyvsorozatnak gondoljam.

Azt pedig, hogy a sok értelmiségi könyv-inkvizitor elhordja mindenféle igénytelen szemétnek, nem igazán érdekel. Vannak ilyen könyvek, amiknek csak annyi a dolguk, hogy könnyedek legyenek és megszerettessék a fiatalokkal az olvasást, többet felesleges is tőlük elvárni. A Szent Johanna sorozat pedig bizonyítottan képes erre.

2018. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem meglepett, hogy a SZJG Kalauzban tök normális, mert addig olyannak hittem, amilyen a Reni.
2018. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Megjelenéseken találkoztam vele kétszer is, nagyon kedves és közvetlen volt. A könyvei közül az SZJG-t, a Bexit, az Asz-t, a Bábelt és az Ég veledet olvastam. Nekem mind nagyon tetszett, és várom már a legújabbat. Mindenesetre jelenleg az SZJG kalauzban van egy lista Reni könyveiről, most azok közül olvasok.
2018. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon tetszik az írásmódja, a humora Szintúgy (mondjuk az Ég Veled elején egy két "vicc" idegesített). Eddig a Bábelt, a Bexit és az Ég Veledet olvastam és mindegyiket imádtam 😍. Az SZJGt nem olvastam mert kicsit sablon volt a gimis sztori és kb a könyv felénél bealudtam.

Csak ő tud úgy írni, hogy a majd' félezres oldalakat is pár óra alatt kiolvasom (bár így menne az Egri Csillagokkal is 🙄). Mindig képes calami új gondolattal előállni, az ÉV-nél konkrétan lehidaltam, olyan jó volt.

Az olvasóival is nagyon kedves. Nem találkoztam még vele, de instagramon rengeteg rajongói képet lájkol (nekem is 1x ❤️), kommentel és a profilján a szinte az összes képe az olvasóktól megosztott. Én nagyon szeretem. A kedvenc magyar írónőm. Az ÉV-vel és a Bexivel nagyon megfogott. #Márker #Korrnélista😂 De azért Szaszát us szeretjük ám 💕

2018. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%

Nekem emberileg semmi bajom nincs vele de a fekete stílusa nem annyira tetszik. Könyveiről:

A szjg-t 5. Osztályosan olvastam, 4 részig szenvedés, aztán belelendül. De a főszereplőt utáltam. 10/5

Bábel

Szerintem azért ez sokkal jobb mint a szjg, ez nekem 10/8,5

Az akkor szakítsunk, az mégkevésbé tetszett mint a szjg, az 10/1

A bexi sorozat csak egy részét olvastam, arról nincs vélemèmyem.

De a kedvencem Laurától az Ég veled😍 ez sem tökéletes de 10/9💕

2018. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!