Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretitek Charles Dickens...

Szeretitek Charles Dickens könyveit?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Aki olvasott tőle, és pozitív élményei vannak a műveivel kapcsolatban, miket olvas még?

2012. aug. 8. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én régen elkezdtem az egyiket, de nem jö9tt be. bár lehet, hogy most máér tetszene...
2012. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, bár van olyan műve, ami annyira nem fogott meg. Igaz, nem olyan sokat olvastam, mert az Európánál frissen kiadott könyveit vettem meg eddig (+Kis Dorrit). De alapvetően szeretem a régebbi korokban játszódó történeteket, s ehhez hozzájárul Dickens emberábrázolása, a környezet leírása, a cselekményben nincs durva lövöldözés és erőszak, ha valamiféle bűncselekmény elő is fordul, az is "szépen" van megírva.

Dickens mellett van rengeteg könyvem: John Jakes, Noah Gordon, Dumas, Merle, de akad "modernebb" is, mint pl Robin Pilcher, Wilbur Smith, Debbie Macomber, Danielle Steel, Leslie L. Lawrence (bár tőle mostanában már nem olvasok), szóval elég sokrétű a kis könyvtáram :)

2012. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
7%
Én nem mivel sose olvasok semmit.
2012. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon szeretem! Tetszik ahogy ír és kész :) Igazából csak pozitívumot tudok róla mondani. Könnyű nyelvezetű, szép, intelligens és színes regényeket ír. Az utolsónak meg: NEM SZOKTÁL OLVASNI? SOHA? Úristen hogy bírod ki??? Vagyis hogy... Nekem az olvasás az életem én tuti belehalnék ha nem lenne mit olvasnom. :)
2012. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
73%
Egyszerűen imádom őket! Rengeteget lehet tanulni belőlük,megismerkedni a Romantika,késő Romantika éveivel,és az akkori emberekkel.Csodálatos művek egytől-egyig! Nagyon ajánlom őket!
2013. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!