Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik VALÓS...

Pados kriszta kérdése:

Szerintetek létezik VALÓS OTTHONI munka? Bedolgozós. Csomagolás Adatrögzítés, stb. Azok írjanak, akik találtak megbízható hirdetők. Vagy aki jelenleg is dolgozik otthon bármit.

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Nekem volt ilyen munkám, sőt ismerek olyanokat akik még mindig ezt dolgozzák.

Egy netes kliensprogramon keresztül kellett chatelni idegenekkel.(ők emelt díjas sms-eket küldtek)

2018. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, én vagyok a hülye, de pontosan mit értesz "valós otthoni munka" alatt? Vagy milyen a akkor a "valótlan"?

Én egyébként itthonról dolgozom, amióta a fiam megszületett, annyi, hogy megcsinálom, amit kell, aztán pedig elküldöm a főnökömnek. Ha nagyon fontos valami, akkor webkamerán keresztül tárgyaljuk meg, és az elmúlt fél évben, amióta itthon vagyok, maximum kétszer kellett bemennem munkaügyben, akkor is csak pár órára. Ennél itthonabbról már nehezen dolgozhatnék.

2018. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szoftverfejlesztés, webdesigner, de én a regényeimen dolgozom, terméseztesen itthonról.
2018. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

2-es a kérdező úgy értette, szaképesítés nélküli meló!


Tudod, amihez csak neted van, de 200 rongyot megkeresel vele :D

2018. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Ez engem is nagyon érdekelne. A netet bújva nem igazán találni olyat, ahol garantált, hogy nem kamu. Pedig szerintem tök sok embert érdekelné, és ezzel ez a ki×tt ország is jól járna, ha felfuttatnák az otthoni munkát.
2018. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Ááá, értem. Nos, ahhoz nem értek. Köszi 4-es :)
2018. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez most olyan dolog, hogy mit és milyen áron...


Pár éve én is megpróbáltam egyet. Ilyen csatlakozófejeket kellett összerakni, volt ilyen körömnyi kis műanyag, és abba kellett két ilyen tollhegyszerű érintkezősarut belepattintani.

Nos 60.000Ft ot fizettek érte, csak épp azzal nem számoltam, hogy szó szerint egy 50kg-os klasszikus mezőgazdaságnyi zsákra való műanyagot kaptam meg két nagy doboz kis sarut hozzá.

Saccolni sem merem mennyi lehetett de én minden nap csináltam 5-6 órát legalább, szombat vasárnap is beleértve, de csak úgy sikerült végezni, hogy kb hónap felétől családtagok is besegítettek...


Mondjuk rendben kifezettek, de egy hónap ebből elég is volt.

2018. jan. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szóval: nem 200 rongyot semmi munkával, meg hasonló cinikus válaszokra voltam kiváncsi.

Amúgy köszi aki leírta, nem tudom, “ hamyas” válaszadó, ő tökéletesen megértette, mit kérdeztem.

Kismamaként, itthonról végezhető alkalmi munkát keresek. Szakmám van, de még nem mentem vissza dolgozni. Tehát nem az érdekel, aki otthon a saját képesítés szerinti munkáját végzi.

2018. jan. 23. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!