Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik Magyarországon korrekt...

Létezik Magyarországon korrekt, megbízható BMW szervíz/autószerelő?

Figyelt kérdés
Halál komolyan kérdezem, legalább 10 helyen voltam mindenhol teljesen hülyének néztek + lehúzásra mentek.

2017. júl. 26. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

facebook-on nem vagy benne valamilyen bmw-s csoportban? ott, ahol kicsivel normálisabb, összetartóbb a közösség, legjobb esetben van is 1-2 szerelő, de ha az nincs is, tuti vannak ajánlások megbízható szerelőkre.


mondjuk nem vagyok bmw-s, de én is keresem jelenleg a megfelelő szerelőt, és úgy néz ki, megtaláltam egy hasonló közösségi csoportban.

2017. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kösz a tippet, utánanézek. egy-két tipp keresési kulcsszóra?
2017. júl. 26. 20:52
 3/12 anonim ***** válasza:
én például korábban 1es bmw-ben gondolkodtam, beléptem a Magyar BMW 1-es széria csoportba.
2017. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
most is ránéztem, hogy egy kiskunfélegyházi szervízt ajánlanak, garage erste hand. lehet korábban is ezt láttam már másik posztban, hogy ajánlották egymásnak, nem emlékszek sajnos, mert annyira tüzetesen nem szoktam nézni a csoport posztjait :D
2017. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 crudy ***** válasza:
Budaörsön van egy bmw szerviz akikről nem hallottam még semmi rosszat
2017. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
elérhetőséget budaörshöz pls
2017. júl. 27. 00:20
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Kíváncsi vagyok, mikor érsz el majd arra a pontra, amikor rádöbbensz, hogy nem lehúzni akartak, hanem valóban egy drágán javítható szarod van...
2017. júl. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A budaörsi szerelő a TESCO mögötti MOL kúttal szemben van. Elég normális, volt ügyfelem.

[link]

2017. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi. egyéb tippek?
2017. júl. 27. 16:49
 10/12 A kérdező kommentje:
a trollnak írom, hogy én tudom, mi az autó baja, tehát nem a javíthatósággal van a baj. hanem azzal, hogy terelnek, meg át akarnak cseszni: minden mást ki akarnak cserélni 50-100 ezrekért, csak azt nem, ami tényleg problémás. arról mindenáron le akarnak beszélni, a motor meg közben sz..rrá fől.
2017. júl. 28. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!