Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal nők! Hogy jut időtök...

Fiatal nők! Hogy jut időtök mindenre?

Figyelt kérdés

Én dolgozom, mellette egyetemre járok, van egy párkapcsolatom, kisállatom. Azt érzem, hogy semmiben sem tudom a maximumot nyújtani, és semmire nincs időm, és energiám sem. A munkahelyem új, rengeteg energiát elvesz az, hogy meg tudjak felelni; napi 9-10 órákat dolgozom rendszertelen beosztásban. Tanulnom kell. Oda kell figyelnem a páromra, szexelnem kell vele, gondoskodnom róla, főznöm kell, takarítanom, háztartást vezetnem, a kisállatomról gondoskodnom. Igényesnek kell lennem, csinosnak, ápoltnak, és vonzónak. A "kell" nyilván idézőjeles, mert szeretnék csinos lenni, és szexelni is szeretnék, csak mégis mindent egyfajta kötelességként élek meg a rengeteg teendő miatt.

Azt érzem, hogy teljesen el vagyok úszva minden téren. Ti hogy csináljátok, hogy mindenre jut időtök? Körmöt festeni, hajat mosni, sminkelni, szőrteleníteni, mosogatni, főzni, wct tisztítani, sepregetni, eljárni dolgozni, szerető párnak lenni, minőségi időt együtt tölteni..(?)


2018. jan. 17. 13:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy jut időm ezekre, hogy nekem jelenleg csak munkám van (2 állás) és kisállatom. És ez is bőven kiteszi a mindennapokat.
2018. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

A pároddal próbáld megbeszélni, hogy segítsen Neked a ház körüli teendőkben. Hátha megspórolnál egy kis időt ezáltal.

2018. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
21 vagyok. Szokott segíteni. Volt, hogy vacsorával várt haza, bevásárolt helyettem, elintézett dolgokat. De nem várhatom, és nem is várnám el tőle, hogy mindent megcsináljon helyettem.
2018. jan. 17. 13:17
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy.

Fel kell állítani egy fontossági sorrendet. Ami nem annyira fontos, azt néha el kell engedni.

2018. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy...es meg csak nem is dolgozom, csak egyetem nappali szakon


Silany probalkozasaim vannak,hogy mindent megtervezek es igy vegtelen "to do" listaim vannak


Hat azert remelem valaki majd elarulja a titkot, hogy lehet ezt csinalni

2018. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én is várom a titkot..:D

Mindig van, amit elengedek, de mindig meg is bánom. Úgy érzem, hogy nincs olyan dolog, amit tényleg megtehetnék, hogy gond nélkül elengedjem.

2018. jan. 17. 13:22
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Napi 9-10 óra munka mellett jársz egyetemre? Ez nem fog menni így. Ha komolyak a szándékaid az egyetemmel, akkor keress egy lazább munkahelyet, ahol 6 , max 8 órát kell dolgozni. Ha a diploma a legfontosabb , akkor próbálj kijönni kevesebb pénzből!

Ha a diploma megszerzése az esetedben csak valami hobbi, a munkahely viszont álmaid munkája és jól is fizet, akkor legyen a munkahely fontosabb, egyébként az első 2 hónap után már minden könnyebb lesz, viszont így se semmi napi 9-10 óra. Ha a munka ugyanaz, amit tanulsz, próbáld megbeszélni, hogy csak 6 órában maradhass a cégnél!


Ezt így, ahogyan most csinálod, más se bírná.

Kérj segítséget! A párodtól is és ha a közelben van anyukád/tesód/bárki, akinek van egy kis szabad kapacitása, akkor tőle is!


Rangsorolj és tedd, ami helyes!

2018. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Talán a takarításon spórolhatnál időt. Nem hiszem, hogy elúszna egy-két nap alatt a lakás.

Próbálj előre főzni, vagy pedig nagyobb adagot, így ez sem lenne napi teendő.

Hétvégenként tűzz ki 1-2 órát amikor magaddal törődsz: szőrtelenítés, körömfestés, kádban fürdőzés. Próbálj relaxálni, hogy legyen erőd az elkövetkezendő hétre.

Ha van szomszédotok akivel jóban vagytok, betudna segíteni a kisállatnál: kutyasétáltatás, feltéve, hogy kutyusod van.

2018. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Úgy, hogy normális nevelésű férfival élek együtt, aki nem várja el, hogy este meló után is gürizzek otthon, megosztjuk a háztartást. Sokszor este kilencre érek haza, csak egy mamapicifia várná el, hogy olyankor főzzek.

Bevásárlást együtt csináljuk, ö saját maga mossa-vasalja a dolgait, rendben tartja a környezetét. Van egy pici mosogatógépünk, az is elvégzi a piszkos munkát.

Körmöt nem festek, mert egyrészt allergiás vagyok rá, másrészt a munkám miatt nem lehet.


Nem kioktatni akartalak félre ne érts, csak kicsit durva, hogy 2018-ban is ez a normális itthon, hogy a nő végezzen plusz munkát.

2018. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Nekem úgy sikerül hogy 1 munkahelyem van ahol végzek 4-kor. Utána azt csinálok amit akarok.

Valamiről le kell mondanod és lesz időd.

2018. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!