Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet úgy támogatni valakit...

Lehet úgy támogatni valakit teszem fel anyagilag, hogy azt ne deríthesse ki, hogy kitől kapja?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
sunyi módon becsempészel a postaládájába egy pénzzel teli borítékot
2018. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es Gondoltam rá, de lehet ezt sunyiban csinálni? Valamint nagyobb összeget azért már fél az ember egy posta ládába tenni, mi van ha nem ő kapja meg, vagy ellopják?
2018. jan. 17. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elárulnád kiről van szó, úgy jobban tudnánk segíteni.
2018. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi van, ha azt hiszi, hogy valaki másnak akarták bedobni, mondjuk a szomszéd dealernek, mert ő nem vár pénzt és ezért megszabadul tőle?
2018. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a rendőrségre vinném a pénzt, ha bedobnák hozzám. Nem tudnám ki és miért rakta a postaládámba, nem lennék nyugodt tőle. Főleg lehet azt hinném lopott pénz.
2018. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg lehet címezni, azt meg lehet írni, hogy konkrétan neki szánom, csak nem tetszik ez a postaládás módszer, mert félek, hogy más veszi fel az összeget vagy ajándékot stb.
2018. jan. 17. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy ezzel ő benne fogsz félelemérzetet kelteni. Nem mindenki örül annak, hogy valami ismeretlentől csakúgy pénzt kap.
2018. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem tudom, ismertként meg nem jó.
2018. jan. 17. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:
add nekem a felét, a másik felét bárkinek odaadom
2018. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!