Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes megjátszanom a f-sz@...

Érdemes megjátszanom a f-sz@ embert, hgy legyenek barátiam és esetleg egy barátnőm?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki. Ha jelenleg nincs senkid, akkor mit veszíthetsz? Ha nem jön be, akkor meg visszaállsz a mostani személyiségedhez, és éled az életed, mintha mi sem történt volna.
2018. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ajaj, nekem is volt már ilyen időszakom, amikor megjátszodtam a f@s@embert, mert gondoltam úgy kell, aztán sokakból inkább ellenkező hatást váltott ki, nézték, miért ilyen nagy az arcom, játszom az agyam, inkább leszóltak.

A környezetemben inkább az minősül szimpatikusnak, ha valaki nem erőltetett, ezáltal nem válik idegesítővé.

2018. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Barátnőd akkor lesz, ha jól nézel ki, bár erre már biztos rájöttél, ha 31 vagy.
2018. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rájöttem, de azért reménykedem, hogy hátha van kivétel.
2018. febr. 8. 11:51
 15/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a ne játsszad meg magadat mozgalomhoz! :) Nem éri meg, hidd el. Néha a kevesebb, több! Nekem is kevés barátom van, de azok minőségiek. Még 80 fészbúk ismerősöm sincs, de azokat ismerem tényleg és nem csak egyszer biccentettem nekik a konditeremben, ha érted mire célzok.


Viselkedj lazán és természetesen. :)

Annyit tehetsz, hogy olyan stílusod legyen öltözködésben ami neked tetszik! Ha ez nagyon elegáns, akkor az, ha melegítős, akkor az! :D Minden stílusirányzaton belül is lehet igénytelenül és igényesen is öltözni.


39F

2018. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!