Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne olyan vonzerőm,...

Hogyan lehetne olyan vonzerőm, hogy olyan barátiam legyenek akiket én szeretnék?

Figyelt kérdés

Egy ideje depis és magányos vagyok.A depis állapotból kezdek kijönni,de egy sajátos álom világban élek,olyan mintha lenne egy fal köztem és az emberek között.


Nagyon szeretnék barátokat olyanokat akik ragaszkodnak,sikeresek az életben(átagosak),mert sajnos,ha jóba is vagyok valakivel az általában szintén depis,magányos egy szóval szerencsétlen.

Rossz látni,h vannak többen facen is az ismerőseim között akik kiírják,h így úgy unatkozom, egyedül érzem magam(nincs melójuk sem) am pedig társasági emberek és hiába írok rájuk leráznak magukról...Pedig lenne időm és igényem barátságokra,de nem jönnek össze...Nem is tudom,hogyan,milyen módon barátkozhatnék..


Segítenétek,h mit kezdjek magammal?


Köszönöm! :)



2013. márc. 14. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Korod, nemed? Amúgy meg ha gondolod írj privátot, ha valamennyit dumálunk, lehet megmondom, mi az ami miatt a legtöbb ember leráz. :)
2013. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok.Neten ráznak le ált.ban az emberek,de a való életben sem sikerül...
2013. márc. 14. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:
És férfi vagy nő?
2013. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nő..


de miért olyn fontos ez tanács szempontjából?

2013. márc. 14. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:
én már nem is írok senkinek sem, mert ők sem írnak
2013. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ugyamaz vagyok, mint te, csak fiúba, szóval csak tanácsot tudok adni.

állítólag a világ tükör, és ahogy viszonyulsz az emberekhez, ők is úgy viszonyulnak hozzád.

ha az ember nincs kibékülve magával, akkor előszeretettel elkerülik. ahhoz, hogy szeresenek, magadat kell megkedvelned először.

eléggé közhelyes dolgok ezek, de nem kizárt, hogy működnek.

2013. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az a helyzet,hogy nekem már attól ellenszemvesnek tűnsz,hogy lenézel pár embert. Mégis honnan tudod,hogy milyen életük van? Másrészt te sem akarsz magukat sajnáltató emberekkel lenni,akkor te miért várod,hogy veled kivételt tegyenek? Legyél olyan,ami számodra is vonzó de persze közben add magadat..Számos lehetőség van a kitartás,önuralom,becsületesség,kedvesség,tolerancia! és egyéb jó belső tulajdonságunk fejlesztésére
2013. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló:Senki sem mondta h lenézek bárkit is inkább sajnálom őket...És nem sajnáltatom magam,hanem a tényeket írtam le!!!


Ha vannak ilyen módszerek és tudnál említeni azt megköszönném...

2013. márc. 23. 16:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!