Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Bevonzhatnék így dolgokat az...

Bevonzhatnék így dolgokat az életemben? Ilyen módon bevonzhatom azt, h olyan barátiam legyenek akiket én szeretnék?

Figyelt kérdés

Van az a mondás,h hasonló hasonlót vonz.Jelenleg kevés az ismerősöm(barátom),de azok is szerencsétlenek,mint én.Ezen kívül depivel kűzdök,nincs párom és ezt lehetetlennek látom,h legyen...Megvagyok arról győzödve,h egy szerencsétlen,magányos,depis ember vagyok akinek már mindegy...Szinte már rögeszmémmé vált ez!

Viszont változtatni szeretnék ezen! Ha mostantól minden nap elhiszem,h én egy értékes ember vagyok,így gondolkodok elhiszem h szerencsés vagyok,sokat elképzelem,h lesznek barátaim,vidám és mosolygós vagyok akkor ez jelen lesz az életemben?

Hallottam,h fontos a gondolathoz fűződő érzés is.Viszont én sokszor egyfajta érzelem mentes áapotban vagyok.Hogyan hozhatnám elő a mélyből az érzéseket?


Köszönöm! :)



2013. márc. 19. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem elég gondolni a dolgokra, hanem érezni is kell, méghozzá pozitívan. Ez a fontos, tehát nem elég az érzelemre gondolni, hanem át kell élni az érzést. Ha érzelemmentes állapotban vagy, akkor a próbáld meg a szeretetet előhozni úgy, hogy elkezdesz figyelni egy szimpatikusnak látszó személyt, akár ismerőst, akár ismeretlent, és megpróbálsz lélekben közel kerülni hozzá. Aztán figyeld meg, hogy milyen pozitív érzést vált ki belőled. A szeretetet is tanulni kell, és lehetőleg minden nap gyakorolni.
2013. márc. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)) És mégis,hogyan kerüljek közel hozzá??
2013. márc. 19. 15:15
 3/12 anonim válasza:
Szia! az előttem lévő válaszoló,teljesen jól írta le,a lányeg,hogy érezd magad boldognak,és képzeld el,hogy vele sétálgatsz,ilyesmi,és előbb-utóbb valóban eléd gördíti az élet a lehetőséget rá!! A lényeg az érzés,nem elég a gondolat..
2013. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen,értem csak sokszor egyfajta érzelem mentes állapotban vagyok ezért így elég nehéz ezt megvalósítani...
2013. márc. 19. 23:49
 5/12 anonim ***** válasza:
Először lazulj el, legyél nyitott, aztán gondolatban ölelgesd meg az illetőt, és így érezz rá a személyre. Így közel kerülsz hozzá lélekben, ez majd előcsalogatja az érzelmeket.
2013. márc. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám majd én is megpróbálom ezt ^^
2013. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igyekszem! :)
2013. márc. 21. 00:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Szálld meg a lelkét.
2013. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nagyon jókat írtak a többiek én még hozzá tenném hogy ha jót szeretnél keresd a pozitív élményeket ,tapasztalatokat,képeket,gondolatokat,tetteket,a negatívakat kerüld el messzire amennyire csak tudod pl ha a hírekben rossz megy kapcsold át én is ezt keresem amúgy sok sikert!!
2013. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dandi98 ***** válasza:
Keress egy életcélt és ragaszkodj hozzá a végsőkig, amíg be nem teljesíted, vagy meg nem változtatod.
2013. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!