Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha huszonéves létemre félek...

Ha huszonéves létemre félek nemhogy a felnőttektől, hanem a tizenévesektől is, ne is gondolkodjak párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Képtelen lennék megvédeni egy nőt. Magamért is csak akkor állnék ki, ha megütnének. Sajnos sokat bántottak, így ha bármilyen beszólást kapok, görcsbe rándul a gyomrom és minél gyorsabban kerülni akarom a konfliktust, több mint egy évtizeden át bullying áldozata voltam (nem csak az iskolában).
2018. jan. 18. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Kezdj el gyúrni, mellé meg tanulj kravmagát. Sajnos ha csak otthon keseregsz egyedül, akkor nem fog semmi változni.
2018. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ezt úgy érted, hogyha mondjuk lenne egy párod, és az utcán sétálnátok, és néhány ember negatív szándékkal leszólítana, akkor félnél visszavágni?
2018. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Igen. De ha konkrétan fizikailag is nekem (nekünk) jönnének, visszaütnék.
2018. jan. 18. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
De mit teszel azért, hogy legyen önbizalmad, hogy legyen kapcsolatod?
2018. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan dolog amit le kell győznöd :D De szerintem ha lesz egy barátnőd, és olyan szitu lesz ahol meg kell védened, úgy is jönni fog magától.

Engem is terrorizáltak olyan 5-6 évig. Ugyanezt éreztem mint te, annyi hogy én csak a velem egykorúaktól és az idősebbektől paráztam. Aztán lett egy barátnőm, rendszeresen azon gondolkoztam hogy ha olyan helyzet lesz mi a francot fogok csinálni, beégek mint annak a rendje. Egyszer elmentünk sétálni este, egy kocsma előtt két részeg fickó belénk kötött. A (már ex) barátnőmre tettek perverz megjegyzéseket, engem pedig "oltogattak". Aztán az egyik rá akart csapni a fenekére, de nem engedtem neki, lekevertem neki egyet. Verekedés alakult ki. Nem vagyok nagy bunyós+2vs1 szitu volt, tudtam hogy nem fogom olcsón megúszni, (nem is úsztam, rendesen elkalapáltak) de annyi időt pont tudtam nyerni, hogy a lány segítséget kérjen.


Azt tanácsolom hogy leginkább próbálj meg magadban rendet tenni, megerősíteni magad. Ha attól jobbnak érzed tanulj harcművészetet. De ha lesz egy barátnőd, az ilyen dolog hogy meg kell védeni, reflexből fog jönni :)

2018. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!