Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves, jelenleg egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves, jelenleg egyedülálló vagy párkapcsolatban elő férfiak, nektek mi a véleményetek a házasságról, nősülésről?

Figyelt kérdés
Ki van zárva ilyen lehetőség vagy pedig szeretnétek majd feleséget magatoknak?

2014. dec. 3. 13:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én nem különösebben akarok, teljesen jó így.


25f

2014. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha létezik olyan lány aki rendes, normális szerethető, jó lelkű, intelligens és képes arra, hogy szeretett mutasson felém akkor minden bizonnyal szeretnék megházasodni, valamilyen módon. Ha nem találok megfelelő lányt, akkor meg ki van zárva.
2014. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szeretnék feleséget családot, de 30 éves korom előtt nem szeretnék megházasodni.

De ki tudja, lehet jön valaki, aki miatt megváltozik a véleményem. Bár úgy lenne...:)

20/f

2014. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
nem akarok. 32
2014. dec. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
2%

züllött vagyok tény és való,de annyira nem fogok lezülleni hogy megnősüljek.....büszkén kéne megdögleni nem feleséggel oké (főz mos takarít leszop ennyi haszna van) és mindezt egy személyre állandósítva....

de képtelen lennék elviselni.szerelem meg a többi marhaság pedig nincs

2014. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretnék megnősülni, hamarosan meg is kérem a barátnőm kezét.

25/F

2014. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Sose nősülök,tartós párkapcsolat!

Verjem adóssagba magam egy házassagert,utána meg a válásért,köszi nem

2014. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Most őszintén, ki ne szeretne egy normális leányzóval együtt élni? Igaz nem kifejezetten vagyok házasság párti, de szeretnék családot. Nem zárkózom el előle, ha lenne kivel. Bár ahogy elnézem a körülöttem lévő "nőket", sajnos egyre jobban kételkedem abban, hogy összejön a dolog.
2014. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

a vőlegényem 28 éves, tehát még huszonéves korosztály, és nagyonis akar esküvőt, gyerekeket. de az tény, hogy ő is úgy van vele, ha nem én lennék az, akit ő megfelelőnek tart, akkor nem kért volna meg. a volt barátnőjével 5 évig voltak együtt, huszonéveikben ők is, és nem kérte meg, míg engem 2 év után.


és akiket ismerek férfiakat, a legtöbbjük szeretne feleséget, gyerekeket, legfeljebb még vár a megfelelő hölgyre, vagy még egyelőre korainak tartja a maga számára. de attól még nagyonis akarják. akiket én ismerek. hangsúlyozva.

2014. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ilyen mai értéktelen,hulladék nőkkel semmiképp nem akarok házasságotpénzem
2014. dec. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!