Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonéves nők, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők, mennyire lennétek benne komoly párkapcsolatban egy kétgyerekes, elvált férfival, úgy, hogy a gyerekei vele élnek? Más is írhat persze.

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok. Ismerkedek egy 34 éves férfival, aki nagyon szimpatikus nekem, végtelenül kedves, figyelmes, pozitív életfelfogású, humoros, és nagyon vonzó. Van viszont a házasságából két gyereke,ők 7 és 10 évesek. Vele élnek, (az anyjuk alkoholista és elvonón van) már több mint 5 éve egyedül neveli őket. Nagyon jólnevelt gyerekek egyébként, és bár nagyon kedves, szimpatikus gyerekek (7 éves kisfiú, 10 éves kislány), azt valahogy mégsem tudom elképzelni, hogy négyesben éljünk..Nem is érzem magam készen az "anyaságra" (tudom, ez itt hülye szó, hisz nem lennék az anyukájuk, még ha akarnék se valószínűleg, de biztos értitek, mire gondolok) Viszont ezt a férfit nagyon kedvelem, egyre többet randizunk, és egyre inkább úgy érzem, hogy szeretnék vele lenni, és nagyon boldoggá tenni őt, mert megérdemli, nagyszerű ember és apa, ez meglátszik a gyerekeken is, meg a kapcsolatukon. Mit gondoltok erről a helyzetről? Ha esetleg valaki jár/járt hasonló cipőben, megosztaná a saját tapasztalatait is? Minden tanácsnak, figyelmeztetésnek, biztatás am nagyon örülnék. Bocsánat, ha nagyon hosszúra sikerült, köszönöm, ha elolvastad és segítesz.
2017. szept. 16. 21:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is érzem magam készen az "anyaságra" "


Akkor mi itt a kérdés? Ha nem fogadod el a gyerekeivel együtt, a pasi nyilván anyucit is keres a gyerekek mellé, akkor teljesen felesleges vele bármiféle kapcsolatot is kezdeményezned.


Én nem vagyok hajlandó más gyerekeit nevelni ennyi idősen, mint te. Én csak a sajátomat szeretném, amikor majd lesz a páromtól.


Szóval ez a te döntésed!

2017. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne gond, de nekem is van már egy fiam, szóval az anyasággal sincs bajom. Ha te nem érzed magad készen rá, akkor ez a kapcsolat nem neked való.

21N

2017. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2017. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem akarom az anyaságot, inkább arról, hogy még nem érzem magam késznek rá. Szimpatikusak nekem ezek a gyerekek és jól kijövünk, szeretem is a gyerekeket, csak félek, hogy rosszul csinálnám a dolgokat, vagy nem is tudom. Bár szegényeknek lehet hogy mindegy lenne,a kisfiú már nem is emlékszik szinte az anyukájára. Csak ez nekem egy nagyon új helyzet, és azért megijedtem. Hogy a szerelmem mellé rögtön kapok két kicsi gyereket is...de nagyon aranyosak tényleg, csak félek az új helyzettől.
2017. szept. 16. 21:28
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Én már 30-as nő vagyok és ha egyébként minden működne, ez számomra nem jelentene akadályt, de ezt neked kell érezni, te vagy benne, és neked kell döntened, hogy jó-e neked így, és el tudod-e fogadni, hogy a párod valamivel előrébb jár, mint te, vagy inkább hagyod és keresel mást, akivel közösen indulhattok el a családalapítás felé, és közösen tapasztalhatjátok ki ennek minden szépségét és árnyoldalát.
2017. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nem kéne hagyni, hogy az ilyen félelmek visszahúzzanak. Nem tudod, mi lenne, de előre rettegsz.

Meg kéne beszélni a pasival,szerintem ő sem várja el, hogy rögtön pótanyuka legyél.

Ha esélyt sem adsz a dolognak, akkor honnan tudod, hogy nem neked való?

2017. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, megy a zöld mindenkinek.

Ez így azért nem igaz, hogy esélyt sem adok a dolognak, akkor nem is lenne kérdésem. Szeretnék neki esélyt adni, de úgy gondolom, mivel ez nagy felelősséggel jár, semmiképp nem lenne jó esélyt adni aztán kiszállni mert mégsem jött be a dolog. Ez szerintem gerinctelen húzás lenne és megviselne mindenkit. Ezért ha egyszer belevágunk, szeretném, hogy tartós legyen. Ezért szeretném mérlegelni a lehető lwgtöbb tényezőt.

2017. szept. 16. 21:54
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem menne a dolog :/
2017. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%

Nem akarom nagyon elfilozofálgatni a dolgot, de úgy gondolom, mindenkinek van joga rossz döntést hozni. Téged a leírásod alapján egyértelműen jó szándék vezet, szeretettel beszélsz a férfiről és a gyerekekről is. 20 év múlva nem azt bánnád, ha megpróbálod és nem megy, hanem ha hagyod elúszni a lehetőséget.

A gyerekeket pedig egy pár hónapos kapcsolat utáni szakítás az anyjuk elvesztése után nem viselné meg annyira, ennyi idő pedig elég, hogy rájöjj, mennyire menne.

2017. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Szerintem jól gondolkodsz, és úgy gondolom, hogy te ismered magadat. Azt tanácsolnám, hogy most aludj egyet a kérdésre, rágd meg magadban a témát, és ha legközelebb beszélgettek, akkor mondd el neki ezt így, ahogy ide is leírtad nekünk. Egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció, szóval akármi lesz is köztetek, abból már rossz nem sülhet ki, ha megbeszélitek a félelmeidet, aggályaidat, ami egyébként érthető, hiszen ez neked új szituáció.

Nekem is volt olyan, hogy egy kisgyerekes apukával ismerkedtem, de ott más okból nem folytattuk.

2017. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!