Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a sok stressz...

Létezik, hogy a sok stressz és teendőm miatt kihagy az agyam vagy valami bajom lehet? 20L

Figyelt kérdés

Vizsgaidőszakom van, csomót kell/ene tanulnom, gyakorlatra járnom, illetve egy csomó házi elmaradt és még magamra főzzek/mossak rendezzem a teendőket(faluban élek, tüzet kell raknom két helyen, állatokat lássak el) és egyszerüen azt veszem észre, hogy egyes dolgokat kihagy az agyam. Eszembe jut valami, amit vennem kell, azért megyek és mindent megveszek csak a fő dolgot nem . Felejtek el szépen fogalmazni, lassan jutnak eszembe a dolgok olyan mintha be lennék állitva lassú módra, pedig most kéne a legaktivabb legyek. Ginko bilobát is szedek néha de mintha az sem segitene.


Annyi teendőm van az egyetemmel kapcsolatban, hogy nem tudom melyiket kezdjem, inkább nekifogok egyszerre többnek és nem jutok a végére, kimerülök vagy valami mást csinálok.


Szerintetek valami bajom lehet ,vagy a sok tehertől egyszerüen kifáradt az agyam? Mit tehetnék, hogy most végképp eredményes legyek? Veltetek volt ilyen? Olyan érzés,mintha álomvilágban lennék és csak úgy csinálok dolgokat mint egy zombi de nem vagyok jelen.


2018. jan. 19. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinál ilyet a sok stressz és a túlterheltség. Szedhetsz ginsenget is, az is serkenti a gondolkodást, de ha nem lazítasz valahogy, akkor az is csak tüneti megoldás. Lassíts egy kicsit, írd össze a teendőidet és állíts fel fontossági sorrendet, és szakíts időt arra is, hogy kikapcsolódj.
2018. jan. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Veszek azt is akkor.

Az a baj, hogy ha tudom, hogy mennyi dolgom van még hátra akkor nem tudok egyáltalán kikapcsolni. Barátom is látja, és néha mondja, hogy legalább 5 percre üljek le mellé az ágyra és engedjem hogy öleljen. Még eközben is azon kattog az agyam, hogy álljak már fel és valaminek fogjak neki mert sürget az idő.

Közben meg mintha olyan lennék mint egy elmebeteg néha, bambulok és gondolkodom mit hogy kéne csinálnom. Volt, hogy egy nehéz pillanatban motivációs mondatokat irtam magamnak lapra, mintha valaki nekem üzenné azokat. Barátom is látta, megkérdezte hogy biztos jól vagyok-e mert ilyet még nem csináltam :(

2018. jan. 19. 17:03
 3/10 A kérdező kommentje:
Most is két feladat közt irok ide, közben főzöm a kaját és pakolok holnapra.
2018. jan. 19. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű fáradtság, velem is rendszeresen van ilyen. Pl. az imént vettem ki egy doboz kakaót a hűtőből, hogy helyet csináljak másnak, és azóta sem tudom hova suvasztottam el :P

Kár aggódnod emiatt, inkább csak próbálj pihenni egy kicsit.

2018. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálok, csak nehezen megy:/ Akkor nem vagyok egyedül :))


Ja és rettentően fájnak a nyaki csigolyáim :( Lehet ettől?

2018. jan. 19. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Na ezt a kérdést sem kell kiírnom :D


Én éppen analízissel cumizok. Meg az összes többi tárgy is. Múlt héten azt is elfelejtettem hogy vizsgám van, és aznap 1:00 környékén jutott eszembe. Most pedig felkelek, és youtubeot nézni nincs erőm, nem hogy valami értelmessel foglalkozni. Tanulni? :D

Vizsgamegtekintésen is megyek be mint a zombi, 30 órája nem aludtam, hiába vagyok fáradt, nem tudok, aztán nézem hogy sorba olyanokat rontok el amiket amúgy tudok. Egy kérdést nem bírok értelmesen megfogalmazni :D

De a többi tünet is ismerős. Meg 3× nyitok meg egy új fület de elfelejtem hogy minek nyitottam meg :D


Nekem nem fáj a őőőő *megnézem mi* igen a csigolyám nem fáj. Az am lehet attól hogy ha sokat nézel lefelé mert rossz az asztal és szék magassága.

2018. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Háát akkor fogjunk kezet! Látom gyakorizni azért mindkettőnknek megy :))

Annyira idegesit, hogy ilyenkor kellene a legtöbbet tudnom és értelmes lenni, de épp hogy megtompulok erre az időszakra. Pedig amúgy meg tudnám. :((

Most épp porckorongsérvről nézek videót, próbálom diagnosztizálni magam:))

2018. jan. 19. 17:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Jóga, meditáció (Ez csak pár perc)

Forró fürdő, valeriana, magnézium

?

2018. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Forró fürdőn kivül egyiket sem próbáltam. Beválnak?
2018. jan. 19. 18:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen szakos vagy?
2018. jan. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!