Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Irigy vagyok a Bartos Cs....

Irigy vagyok a Bartos Cs. Istvánra ez normális? (A youtubon bukkantam rá)

Figyelt kérdés
Mindig volt pénzem (amióta magamért felelek) , szeretnek a nők , van 2 igaz barátom ,a családban példaképként tekintenek rám amiért helytállok az életben de sohasem voltam szabad és már elegem van a pörgésből. 30 évesen belefáradtam az egészbe , a szívfrekvenciámra is gyógyszert kell szednem újabban.Ez a Bartos meg tök jól elvan és nagyon bejön a gondtalan élete.Ti mit választanátok?Most egy elég elit környéken élek de simán ellenék a kis kunyhójában .Gyerekként is afféle félcsövesek voltunk pár évig a szüleimmel de annál nyugodtabb azóta sem voltam.Most komolyan legyek Bartos?Elnézést ha kissé összefüggéstelen az írásom de 22 órája vagyok ébren már megint.

2017. okt. 14. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
megértelek, tényleg van vmi irigylésre méltó abban, ahogy kezeli a dolgokat és ahogy elvan magában napi pár liter sörrel meg pár gilisztával de emlékszem volt olyan is mikor nagyon irigykedett mészáros gyulára, mert kapott pár kiló malacbőrt amiből koconyát készíthetett, szóval azért neki sem olyan jó mindig
2017. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is megértelek,mondjuk Bartos egy elég szélsőséges ember,azért mert szegény valaki,nem kell full alkesznak lenni(egy alkoholista lehet valóban szabad,és gondtalan? valamiért csak iszik.meg néha gyógyszert vesz be rá...)meg kutyaszart enni,emberi hajat,nyers békát,csak,hogy egy pár kedvencét megemlítsem.

De összességében értem amit mondasz,meg lehet csinálni,hogy kisvidéki életet élsz a nyugalomért,persze kell hozzá bátorság is,hogy a tutitól merj ne függeni.

2017. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

"de simán ellenék a kis kunyhójában"

Jobb helyet nem találsz az elléshez? :-))

2017. okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Várj utolsó ettől majd elévezel:számmitógep.Na sikerült,elmentél?Írjak még?Gyökér.
2017. okt. 15. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én mint nagy Bartosizmus képviselője (:D) írnám (lehet késői válasz): Én szinte összes videóját láttam TÉNY ő boldog ahogy él ki fekszik a rétre és eleve mámoros állapotában, persze jó érzi magát. VISZONT! Ő olyan szinten le van épülve hogy saját hugyát megissza, bartosista ezerjó, és persze bef*sik! Ő elvan aláírom a maga kis világában! De bármennyire is bírom alapjáraton nagyon gusztustalan (mondjuk csak a higiéniát nézve) DE! Mindenkinek szíve joga hogy dönt mert ha lesz*rja felőlem éljen úgy mint Bartos...de hidd el...ahogy ő él egyáltalán nem élet! És ismételni tudom magam: Bartossal az ég világon semmi bajom, mert alapjáraton csípem az embert nagyon!
2017. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!