Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne kelljen...

Mit csináljak, hogy ne kelljen ki mennem reggelig mosdóba?! 12/L

Figyelt kérdés
Nagyon rossz, hogy mindig ki kell mennem Moszkva, ha éjjel nem is, de reggel 6 körül legalább... Hétvégén még főleg zavaró. Mit tudnék csinálni gyógyszer kizárva😃

2018. jan. 19. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Minden reggel ki kell menned Moszkvába? Az kemény lehet.
2018. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Az ma már Széll Kálmán tér... De miért kell oda kimenned?


Ha kérdésed komoly és Moszkva helyett mosdót akartál, akkor meg este ne igyál már. Igaz ez nekem se mindig válik be, de azért segíthet

2018. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
*mosdóba (nem Moszkvába)-bocsi...Autokorrekr
2018. jan. 19. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lefekvés előtt mindig elmész pisilni (akkor is, ha nem kell), szerintem nem lehet gond. Az is fontos, hogy vacsorára már ne egyél gyümölcsöt, mert az vízhajtó. Mivel még nagyon fiatal vagy, szervi okai még nem lehetnek, inkább valami lelki gubanc. Szerintem menj el anyukáddal az orvoshoz, biztos, hogy tud segíteni. :)
2018. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!