Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
"Meg van mérgezve a jövőnk, hiába akarjuk már jobbá tenni. Minek reménykedek mindig abban, hogy 50 év múlva normális életünk lesz, amikor európa egyik fele egy liberális muszlim sz@rhalmaz, a mi felünk pedig önpusztító, önsoviniszta, mazochista lesz. Hova letek a normális értékrendek, és miért kell most nekem az egészet végignéznem? Nem akarok öngyilkos lenni, csak megszüntetni az állandó aggodalmat és szorongást amit átélek minden egyes nap. És ez még csak a kezdete..

2018. jan. 19. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az embernek nincs problémája, amin rugózhat, akkor generál magának. Amúgy meg apró homokszemek vagyunk egy globális gépezetben, nem sok esély van rá, hogy a külső szemlélésen kívül bármit tudnánk tenni.
2018. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első mondattal még egyetértettem, de amint megláttam, hogy ez egy tipik (szélső)jobbos maszlag, nem is olvastam tovább...
2018. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem okés a pont ahonnan ezt látod. Így erősíted azt amit el akarsz kerülni. Az ellenkezőjében kéne hinned nem?
2018. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem én írtam, azért kérek véleményt.
2018. jan. 20. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!