Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok ez ellen tenni?

Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, eddig az összes vizsgám sikerült, sőt egész jó eredményeim vannak.

Az a bajom, ha valamit magamtól kell csinálnom, arról kell beszélnem, amin én dolgoztam és úgy érzem, hogy vizsgáztatnak belőle, mert prezentálni kell vagy hasonló, akkor kissé leblokkolok és nagyon félek róluk beszélni. Pedig eddig ezekre is mindig jó jegyeket kaptam, sőt sok munkám nagyon tetszett mind a tanároknak, mind a csoporttársaknak. Mégis sokszor teljesen hülyének érzem magamat és görcsölök, hogy mit fognak kérdezni, mi van, ha nem fogok tudni válaszolni?

Nem igazán értem magamat és nem tudom, mégis hogyan tehetnék ez ellen. Valaki tud valamilyen megoldást erre?


2018. jan. 19. 20:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Pluszban, ez már az utolsó előtti félévem volt, szóval végképp nem tudom hova tenni.
2018. jan. 19. 20:10
 2/2 anonim válasza:
Szerintem amikor kimondják a kérdést, végig arra koncentrálj és ne azon töprengj ,hogy tudod-e vagy sem. :) Az a baj, hogy ha túl agyalod akkor leblokkolsz. Meghallgatod a kérdést és válaszolsz rá, mellesleg akik kérdeznek majd nem akarnak neked ártani!
2018. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!