Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt a napod?

Milyen volt a napod?

Figyelt kérdés

#Nap #kedves vagyok
2018. jan. 19. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Csodálatos. Egy hete szívok egy feladattal és még azt sem tudom, hogy miképp fogom megoldani. Volt egy három órás hétvégi hazautazásom. Legalább az ebédem finom volt, amit az egyik étteremben ettem.


24/F

2018. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#2 Kívánok sok sikert a feladatodhoz! Én pedig most vagyok éhes, de messzi van a konyha. :(
2018. jan. 19. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
No és neked?
2018. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Egynek elment. Félévijeim jól sikerültek, és még csak nem is baszott le senki se.
2018. jan. 19. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt. Mondjuk reggeltől késő délutánig tanultam a vizsgámra, és hihetetlen mennyiségű kávét döntöttem magamba, úgyhogy ez a része nem volt annyira izgi, plusz szerintem a sok koffeintől vagy háromig fent leszek. De aztán csajos estét tartottam a húgommal, akivel mostanában kezdünk kijönni, illetve két órát beszéltem a barátnőmmel telefonon, akivel nagyon rég óta nem volt erre alkalmunk, úgyhogy igazi lelki fröccs volt :Dd. Neked, kérdező :)
2018. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Örülök, hogy jó napod volt. :)
2018. jan. 19. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Szar
2018. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Az nem jó :(
2018. jan. 20. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó volt, infóra kaptam egy 3/4-et, es ma átjön a báttyám akivel nagyon régen találkoztam. Neked milyen volt?
2018. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!