Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki bánt amiért családos...

Mindenki bánt amiért családos emberrel kezdtem egész életemben ez lesz? 18l

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vsgyok belé persze azt mondom nem szeretem.....

Tönkre tettem vele az egész életem és még ráadásul a nő egy trokhar dogos maffiozo a rokonaival egyutt.... Ez lesz egesz eletemben?

Volt mar valaki hasonlo cipoben?


2018. jan. 20. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
hagyd ott!!!
2018. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

XD "egész életemet" fiatal vagy még, előtted az élet.


Alap szabály:

Olyannal nem kezdünk ki, aki...

...-nek van párja/felesége.

...házi nyúlra nem lövünk (pl adott közösség ahol vagy legyen az osztály, munkahely stb nem ajánlott onnan szedni párt)


Az életedet pedig Te alakítod.

S mivel tetted tönkre az életed ezekben az években? Mióta tart ez?

Hány évessel kezdtél ki?


Aztán lehet csak tévhitben él az agyad a " szerelem " szó alatt.

2018. jan. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egész csak egy tévhitben él, ezért tudta valami lúzer majom felszedni.
2018. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

" Ez lesz egesz eletemben?"

Nem, majd ha a te pároddal kezd ki valaki, akkor más lesz bánatod oka.

2018. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem baj, ha nem fogja elhagyni a családját miattad?
2018. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Én nem ítélnélek el, sokkal jobban a férfit, akinek családja van és mégis kikezdett egy 18 éves lánnyal.

De persze lehetne kicsit több eszed.

Gondolj bele, pár év múlva lenne egy komoly kapcsolatod. Szeretnétek egymást, eljegyezne, összeházasodnátok, jönnének a gyerekek is.

Te hogy éreznéd magad, ha ezek után megtudnád, hogy a férjed egy fiatal lánykával kavar a hátad mögött?

Mondom, a pasi a legnagyobb hibás, de szóba sem kellett volna állnod az ilyennel.

Szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot és olyanokkal ismerkedj,akik függetlenek.

Egy családos ember ha kikezd veled, akkor nála sosem te leszel az első. Nincs az a hülye, aki elhagyná a kis biztos pontját, a feleségét, aki főz,most rá egy 18 éves lányért, aki még a szüleivel lakik és gimnáziumba jár.

Ha később idősebb leszel megérted.

Szóval szerintem off, ne találkozz többet a családos pasival.

2018. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem bántanak csak fáj az igazság, előző jól megírta..mi az a trokhar dogos, tokhal doggal?..nem értem:((( volt nekem is ilyen nős pasim két hét alatt dobtam bele sem mentem volna ha nem dumál le a lábamról. ÉLetem legnagyobb csalódása volt pedig dupla annyi vagyok mint te. Hagyd a francba ezt.
2018. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem lesz ez egész életedben, ha elkerülsz abból a környezetből, ahol most vagy. Aki tudja, hogy mit tettél, annak a szemében egy családfeltörő kis fruska vagy és meg is érdemled a megbélyegzést, hogy tanulj ebből a hibából és legközelebb szabad embert válassz magadnak. Gondolhatnál a nőre, aki otthon kiteszi a lelkét egy hűtlen f.aszért, az ideje nagy része arra megy el, hogy vezesse a háztartást és kiszolgáljon egy ilyen link alakot, akinek 18 éves friss husika kell. Ne gondold, hogy te voltál és leszel az egyetlen, akivel a nejét megcsalja. Minél hamarabb zárd le magadban ezt, mert nincs értelme 18 évesen (és később sem) belebonyolodni egy ilyen "kapcsolatba". Fogd fel tanulóleckének és ezentúl inkább a saját életedet egyengesd jó irányba. Rád a fiatal korod (és eszed) miatt nem dobálok köveket, a felnőtt családosnak kellett volna meggondolnia helyetted is, hogy ez nem helyes. Fiatal vagy és hülyíthető. Nődd ki ezt.
2018. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Éretlen, jellemtelen és felelőtlen személy az, aki szeretőt tart egy jogilag rendezett házasságban, jegyes vagy élettársi kapcsolatban. Ezek után ítéld meg te magad.
2018. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a szívszerelmed felesége egy “egy trokhar dogos maffiozo a rokonaival egyutt.” És most téged dug, persze titokban. Ha ilyen az ízlése, akkor te is szép kis jellem lehetsz, ez mondjuk nyilvánvaló abból is, hogy belementél a szeretősdibe.
2018. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!