Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon gyerekes...

Szerintetek is nagyon gyerekes vagyok?

Figyelt kérdés

Mai napon unokatesómmal voltam bevásárolni,és amikor beszálltunk a kocsiba és bekapcsoltam a rádiót,a Hallelujah szólt Leonard Cohentől,én pedig mondtam,hogy "ez a szám van a Shrek végén is",ő pedig azt felelte,hogy "most komolyan egy mese jut eszedbe róla? gyerekes vagy".

Aztán csend lett,és nem értettem,hogy mi a gond.

Miért lennék gyerekes?

Az a szám,ennek a rajzfilmnek a filmslágere. Olyan,mint a Pretty Woman a Micsoda nőnek,vagy My heart will go on a Titanicnak.

Ha meghallom a filmslágert,értelemszerűen a film jut eszembe róla. Vagy most az a gond,hogy megnéztem egy rajzfilmet? Tényleg ennyire nagy ügy,hogy gyerekesnek számítok miatta?



2018. jan. 20. 14:09
 1/5 A kérdező kommentje:
27/f
2018. jan. 20. 14:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt nem te vagy a gyerekes, hanem az unokatestvéred, már elnézést kérek. Miért gond az, ha valaki még felnőtt korában is szereti/ismeri a rajzfilmeket? Szerintem tök normális, az életkor csak egy szám, hülyeség emiatt bárkit is leszólni. Mindenkinek van legbelül egy gyermeteg éne, és aki azt állítja, hogy nincs, az hazudik. Kellenek az ilyen dolgok is, ettől leszünk lelkileg egészségesek, úgyhogy ne rágódj ezen.
2018. jan. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

A tény, hogy egy ilyen dolog miatt kérdést írsz ki már inkább jellemez téged gyerekesként. Felnőttként nem kéne ilyen dolgokon fenn akadni, mert hülyeség.

2018. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ugye Bizet Carmenjéről nem az Ajax tisztítószer reklámzene ugrik be..?
2018. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az unokatesód egy tipikus idióta.
2018. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!