Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 60 éves szüleimnek az gyerekes...

60 éves szüleimnek az gyerekes dolog ha cewe fotószolgálat weboldalon fotós bögrét csináltatok?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó az. Nem lehet venni az én szüleimnek se semmit. Ha kérdezem őket akkor azt mondják nem kell semmi, ha magamtól veszek valamit megy be évekre a szekrénybe. Már megmondtam nekik pár éve hogy nem érdekel a karácsony nem kell semmi, és én se veszek semmit. Így a legjobb.
2017. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de te szerinted gyerekes dolog?
2017. dec. 15. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Használhatatlan lom kategória. Inni nem fognak belőle, mert lekopik a fotó. Nézegetni nem fogják a fotót, mert nem dúrnak elő azért egy bögrét. Beteszik a szekrénybe, és sohasem kerül ki onnan.
2017. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Cewe fotóalbum szerintem jobb ötlet.

A bögre mostanra tényleg tucat. Olyan 10-15 éve még érdekes volt a fotós bögre, de már szerintem nem különleges. Ráadásul a mosogatógépben még le is kopik.

A fényképeket jobb nézegetni, hiszem ma már minden annyira digitális, senki nem foglalkozik azzal, hogy kinyomtassa.

Cewe sem kell hozzá, mert azért az nem egy olcsóság, és csináltattam kétszer is.

Bemész egy nyomdába, kinyomtattatsz pár képet, berakod egy albumba és hurrá.


Esetleg kristályba belegravíroztatni egy képet... bár az meg nagyon drága,

2017. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Függ attól is, milyen fotót tennél rá. Ha mondjuk vannak már unokáik, és róluk... az jó. De akkor meg már nem a bögre a legjobb ilyen célra a fent leírtak miatt.


(Én barátnőmtől kaptam feliratos bögrét, azóta is mindennap használom, szeretem, mert egyedi és tudta, hogy az a felirat nekem sokat jelent.)


Szóval tényleg egyénfüggő...

2017. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik akkor csináld, csináltass magadnak. Nekik nem tetszik akkor nekik ne csináltass.
2017. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök cuki. :)
2019. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!