Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal kapcsolat...

Barátság extrákkal kapcsolat meddig tarthat?

Figyelt kérdés

Ilyen helyzetben vagyok, és múlthéten kijelentette hogy nem tudunk talizni mert randija van!

Kérdeztem hogy összejöttek? Azt mondta hogy hááát, majd kiderül.

Ennek köztünk annyi? :(


26/L


2018. jan. 20. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vége. Ezzel számolnotok kellett, hogy bármikor jöhet egy párkapcsolat bármelyikőtöknél.
2018. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De ha fontos számodra,össze is jöhettetek volna. Keress egy másik csávót.
2018. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha összejöttek, akkor vége. Ha nem, akkor majd jelentkezik ha kanos.
2018. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Másként viszonyul hozzád. A barátság extrákkal kapcsolatotoknak nagy valószínűséggel vége.
2018. jan. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gál Zoé ***** válasza:

"Ilyen helyzetben vagyok, és múlthéten kijelentette hogy nem tudunk talizni mert randija van!"


Egy randi még semmit nem jelent. De egyébként addig tarthat, amíg nincs egyikötöknek sem normális kapcsolata.

2018. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Évekig.. tapasztalatból mondom. A miénk 3 éve tart, ugyanúgy nem akar velem összejönni, de elengedni se. Én meg nem tudok belőle kiszállni mert szeretem. Menekülj amíg még friss..

27 L

2018. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
még utolsó vagyok: nekem is volt, hogy több randija volt "mellettem" (mindig iszonyatos rosszul voltam ettől),de csak egyéjszakás miatt randizott lányokkal. Azóta sincs bnője és nem is akar. Ismétlem: fuss
2018. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jó kérdés . A pasik szeretnek ilyenbe belemenni és hát,és egy idő után beleszeretnek a másikba nem elég neki a szimpla dugás többet akar azért ment el randizni mással. Tég3d meg bocs de már csak ribinek néz .
2018. jan. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, utolsó...!
2018. jan. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!